• Свеж
Супер Тешки Кевлар Arмид Сите Намени V-Појас одговара форд # 891507
zoom_in

Супер Тешки Кевлар Arмид Сите Намени V-Појас одговара форд 891507

DEN 2.33

Стока
check Достапно.

Ова е Сосема Нова Дополнителна Тешка Сила Кевлар Vмид V - Појас. Врвен Квалитет Replacмид Кевлар Замена Дел!. Кевларските појаси се направени со Кевларни жици со висока јачина во внатрешноста на ременот и се Отпорни на Топлина и Масло. Колку се силни кевларските појаси? Кевлар е истиот материјал што се користи во елеци отпорни на куршуми!. Овој појас е 3/8 "х 37". Ова е Сосема Нова Дополнителна Тешка Сила Кевлар Vмид V - Појас. Врвен Квалитет Replacмид Кевлар Замена Дел!. Кевларските појаси се направени со Кевларни жици со висока јачина во внатрешноста на ременот и се Отпорни на Топлина и Масло. Колку се силни кевларските појаси? Кевлар е истиот материјал што се користи во елеци отпорни на куршуми!. Овој појас е 3/8 "х 37". Ова е Сосема Нова Дополнителна Тешка Сила Кевлар Vмид V - Појас.

Избор на клиенти..