• Свеж
Mialtry Игри На Среќа Глувчето Рампа Анти Лизга Персоналните Гумени Глувчето, Квадратни Mousepad За Канцеларија Компјутер Лаптоп Канцеларија Дома, 9.5 x 7.9 Инчи-Црна Сива Си?
zoom_in

Mialtry Игри На Среќа Глувчето Рампа Анти Лизга Персоналните Гумени Глувчето, Квадратни Mousepad За Канцеларија Компјутер Лаптоп

DEN 1.67

Стока
check Достапно.

Персонализирана Подлога За Глувци : оваа симпатична подлога за глувци има димензии 9,5 х 7,9 х 0,08 инчи (240мм х 200мм х 2мм), мала големина, но совршена големина за работа и игра. совршен за сите стил десктоп, канцеларија, дома, компјутер, тастатура и глувци. Супериорен Материјал : Оваа подлога за глувци е направена со најнова технолошка ткаенина од микрофибер.Свилена Ткаенина Површина, доставувајќи попрецизно и побрзо движење на глувчето. Достапни за сите видови на глувчето. HD Печатење : Сите рачно избрани дизајни прифаќаат напредна технологија ЗА HD печатење, не бледнеат, не се брчки. Обезбедувајќи ви висококвалитетна подлога за глувче со светли бои. Ќе бидете импресионирани од оваа подлога за глувци. Гумена Основа што Не се лизга : Засенчувањето Отпорно На Лизгање Може Цврсто Да Ја Зафати Работната Површина За Да Обезбеди Стабилно Функционирање На Mouse.It Може Ефикасно Да Спречи Лизгање и Движење на Глувчето. Дизајн што може да се пере : оваа подлога за глувци е направена од која има одличен ефект на боја на заклучување. Течните дамки може да се исчистат со вода за континуирана употреба. И тоа нема да исчезне со повторено чистење. Персонализирана Подлога За Глувци : оваа симпатична подлога за глувци има димензии 9,5 х 7,9 х 0,08 инчи (240мм х 200мм х 2мм), мала големина, но совршена големина за работа и игра. совршен за сите стил десктоп, канцеларија, дома, компјутер, тастатура и глувци. Супериорен Материјал : Оваа подлога за глувци е направена со најнова технолошка ткаенина од микрофибер.Свилена Ткаенина Површина, доставувајќи попрецизно и побрзо движење на глувчето. Достапни за сите видови на глувчето. HD Печатење : Сите рачно избрани дизајни прифаќаат напредна технологија ЗА HD печатење, не бледнеат, не се брчки. Обезбедувајќи ви висококвалитетна подлога за глувче со светли бои. Ќе бидете импресионирани од оваа подлога за глувци. Гумена Основа што Не се лизга : Засенчувањето Отпорно На Лизгање Може Цврсто Да Ја Зафати Работната Површина За Да Обезбеди Стабилно Функционирање На Mouse.It Може Ефикасно Да Спречи Лизгање и Движење на Глувчето. Дизајн што може да се пере : оваа подлога за глувци е направена од која има одличен ефект на боја на заклучување. Течните дамки може да се исчистат со вода за континуирана употреба. И тоа нема да исчезне со повторено чистење.

Избор на клиенти..