• Свеж
Брандтек 4720450 Серипеттор Про, Диспензер За Шишиња, 2,5-25 мл
zoom_in

Брандтек 4720450 Серипеттор Про, Диспензер За Шишиња, 2,5-25 мл

DEN 9944.64

Стока
check Достапно.

Заменлив Кертриџ За Издавање. Направете Прилагодувања За Калибрација За Неколку Секунди : моделот За Лесна Калибрација На Диспензерот може да има прилагодувања за калибрација направени во секунди без алатки или повторно тестирање, намалувајќи го времето на калибрација за најмалку половина. Широк Хемиски Опсег. Телескопска Цевка За Полнење. Навој Безбедносно Капаче. Брандтек 4720450 Серипеттор Про, Диспензер За Шишиња, 2,5-25 мл.

Избор на клиенти..