• Свеж
УОКУФИ Девојки Божиќна Облека Мали Девојчиња Денот На Вљубените Писмо Без Ракави Отпечатоци Тул Принцеза Фустан
zoom_in

УОКУФИ Девојки Божиќна Облека Мали Девојчиња Денот На Вљубените Писмо Без Ракави Отпечатоци Тул Принцеза Фустан

DEN 0.33

Стока
check Достапно.

Пакетот Вклучува : Фустан од 1 ПАРЧИЊА+Наметка од 1 ПАРЧЕ. Ве молиме Дозволете Мала Разлика од 1-3 см Поради Рачно Мерење и Мала Варијација на Бојата за Различно Поставување На Екранот. Материјалите Носат Подобро Искуство Со Носење.Мека Дише И Флексибилна За Кожата на Вашето Бебе.И Рачното перење и машинското перење се Во Ред. Моден Дизајн, вашето Мало Бебе Ќе Добие Многу Комплименти. Погоден за Денот на Вљубените,Совршен Е За Внатрешна, Надворешна Облека, Фотографија За Бебиња,Подароци За бебиња Итн. Обезбедете Најдобро Удобно Искуство За Носење Бебиња. Пакетот Вклучува : Фустан од 1 ПАРЧИЊА+Наметка од 1 ПАРЧЕ. Ве молиме Дозволете Мала Разлика од 1-3 см Поради Рачно Мерење и Мала Варијација на Бојата за Различно Поставување На Екранот. Материјалите Носат Подобро Искуство Со Носење.Мека Дише И Флексибилна За Кожата на Вашето Бебе.И Рачното перење и машинското перење се Во Ред. Моден Дизајн, вашето Мало Бебе Ќе Добие Многу Комплименти. Погоден за Денот на Вљубените,Совршен Е За Внатрешна, Надворешна Облека, Фотографија За Бебиња,Подароци За бебиња Итн. Обезбедете Најдобро Удобно Искуство За Носење Бебиња. Девојки Божиќна Облека Мали Девојчиња Денот На Вљубените Отпечатоци Од Букви Од Тул Принцеза Фустан Возбудува Наметка Наметка : Денот На Вљубените Пол : девојки тип на Шема : тип На Ракав за Печатење : Ракав Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат да не контактирате.

Избор на клиенти..