• Свеж
Мајки Ден Подароци за Мајка Од Ќерка Долги Чаша Кригла Конектикат Колорадо Љубовта Меѓу Мајката И Ќерката Не Знае Растојание Чај Чаша Сина 11oz
zoom_in

Мајки Ден Подароци за Мајка Од Ќерка Долги Чаша Кригла Конектикат Колорадо Љубовта Меѓу Мајката И Ќерката Не Знае Растојание

DEN 296.00

Стока
check Достапно.

ВИСОК СЈАЈ ЗАВРШИ 11оз Акцент керамички кафе кригла. Дијаметар од 3,75 инчи. Слика отпечатена од ДВЕТЕ СТРАНИ. Совршен Подарок за Денот на Вљубените. Дајте им на пријателите и семејството смешна шолја за да можат да уживаат во кафето или чајот наутро. Без разлика, ако е валентин, Божиќ, денот на таткото или мајката, кригла, секогаш ќе се цени како подарок. Што е подобро од давање шолја за кафе за љубител/зависник од кафе. Секој пат кога ќе го испијат своето скапоцено кафе ќе помислат на вас. Зависноста од кафе никогаш не изгледала толку добро. ВИСОК КВАЛИТЕТ : Ова 11 мл. керамичката кригла е втисната во САД со еколошко мастило. Тоа е машина за миење садови и микробранова печка безбедно. Дизајнот е отпечатен од двете страни на криглата и гарантирано ќе трае. Ние нудиме 100% гаранција за враќање на парите, за да можете да купите со доверба. Вашето задоволство е загарантирано,а враќањата/размените се олеснуваат. Гордо Дизајниран, Печатен и Испорачан од САД. ВИСОК СЈАЈ ЗАВРШИ 11оз Акцент керамички кафе кригла. Дијаметар од 3,75 инчи. Слика отпечатена од ДВЕТЕ СТРАНИ. Совршен Подарок за Денот на Вљубените. Дајте им на пријателите и семејството смешна шолја за да можат да уживаат во кафето или чајот наутро. Без разлика, ако е валентин, Божиќ, денот на таткото или мајката, кригла, секогаш ќе се цени како подарок. Што е подобро од давање шолја за кафе за љубител/зависник од кафе. Секој пат кога ќе го испијат своето скапоцено кафе ќе помислат на вас. Зависноста од кафе никогаш не изгледала толку добро. ВИСОК КВАЛИТЕТ : Ова 11 мл. керамичката кригла е втисната во САД со еколошко мастило. Тоа е машина за миење садови и микробранова печка безбедно. Дизајнот е отпечатен од двете страни на криглата и гарантирано ќе трае. Ние нудиме 100% гаранција за враќање на парите, за да можете да купите со доверба. Вашето задоволство е загарантирано,а враќањата/размените се олеснуваат. Гордо Дизајниран, Печатен и Испорачан од САД. Земете ги вашите омилени идеи за Подароци кригла за да можете да уживате во утринското кафе или чај и исто така да се чувствувате посебно.

Избор на клиенти..