• Свеж
Платно Најлонска Јака За Кучиња Издржливи И Прилагодливи Класични Јаки За Миленичиња Со Метална Тока За Брзо Ослободување и Д-Прстен За Мали Средни Големи Кучиња З
zoom_in

Платно Најлонска Јака За Кучиња Издржливи И Прилагодливи Класични Јаки За Миленичиња Со Метална Тока За Брзо Ослободување и

DEN 207.84

Стока
check Достапно.

●Прилагодлива Големина€Големина с одговара на вратот од 11-16 инчи; Големина м одговара на вратот од 12-19"; Големина Л одговара на вратот од 15-23". Ве молиме внимателно измерете ја обемот на вратот на миленичето за да се осигурате дека може да се носи. Може да ги задоволи потребите на повеќето домашни миленици. Quog yolar®оваа најлонска јака за кучиња од платно е класична, но стилска јака која доаѓа во 5 бои и 3 големини за да можете да ја пронајдете вистинската за вашето куче. Посебна јамка на јаката го олеснува додавањето ознаки за кучиња и поводници на јаката. ●Премиум Материјал●Изработен од премиум цврста најлонска ткаенина од платно, овој материјал е издржлив, брзо се суши, флексибилен и мек, што нема да и наштети на кожата на вашето домашно милениче. ●Метална Брава Со брзо Ослободување ● јака За Кучиња со издржлива метална тока што лесно се става и вади, дебелиот заварен Д-прстен обезбедува безбедна точка за прицврстување на вашиот поводник. можете брзо и лесно да ја отстраните јаката на вашето куче со затворање на клипот. ●Класична Боја€оваа класична боја ќе го направи вашето куче да изгледа повеќе мода и стилски, совршено за нашите секојдневни активности со нашите миленици надвор, како што се одење, трчање, тренинг или пешачење. ●Прилагодлива Големина€Големина с одговара на вратот од 11-16 инчи; Големина м одговара на вратот од 12-19"; Големина Л одговара на вратот од 15-23". Ве молиме внимателно измерете ја обемот на вратот на миленичето за да се осигурате дека може да се носи. Може да ги задоволи потребите на повеќето домашни миленици. Quog yolar®оваа најлонска јака за кучиња од платно е класична, но стилска јака која доаѓа во 5 бои и 3 големини за да можете да ја пронајдете вистинската за вашето куче. Посебна јамка на јаката го олеснува додавањето ознаки за кучиња и поводници на јаката. ●Премиум Материјал●Изработен од премиум цврста најлонска ткаенина од платно, овој материјал е издржлив, брзо се суши, флексибилен и мек, што нема да и наштети на кожата на вашето домашно милениче. ●Метална Брава Со брзо Ослободување ● јака За Кучиња со издржлива метална тока што лесно се става и вади, дебелиот заварен Д-прстен обезбедува безбедна точка за прицврстување на вашиот поводник. можете брзо и лесно да ја отстраните јаката на вашето куче со затворање на клипот. ●Класична Боја€оваа класична боја ќе го направи вашето куче да изгледа повеќе мода и стилски, совршено за нашите секојдневни активности со нашите миленици надвор, како што се одење, трчање, тренинг или пешачење.

Избор на клиенти..