• Свеж
Рамни поли поли торби, 12 x 48, јасни, 1000/случај
zoom_in

Рамни поли поли торби, 12 x 48, јасни, 1000/случај

DEN 0.33

Стока
check Достапно.

Економските поли-торби со мала тежина ги штитат производите од нечистотија, прашина и влага. Чантите се произведуваат од 100% девица, полиетилен филм со висока јасност. Ги исполнува спецификациите на ФДА и УСАА. Затворете ги торбите со врски со пресврт, лента со торби или со импулсни заптивки. Економските поли-торби со мала тежина ги штитат производите од нечистотија, прашина и влага. Чантите се произведуваат од 100% девица, полиетилен филм со висока јасност. Ги исполнува спецификациите на ФДА и УСАА. Затворете ги торбите со врски со пресврт, лента со торби или со импулсни заптивки. 12 x 48 " - 1 милји рамни поли поли со полити , Лента со торби или со импулсни заптивки.

Избор на клиенти..