• Свеж
КЛХГ Рустикален Дрво Ѕид Полици За Складирање За Спална Соба Дневна Соба, Бања, Кујна Канцеларија Кука
zoom_in

КЛХГ Рустикален Дрво Ѕид Полици За Складирање За Спална Соба Дневна Соба, Бања, Кујна Канцеларија Кука

DEN 2395.20

Стока
check Достапно.

Материјал : Дрво. Карактеристики : Природно насликани, силни, без трага. Без удирање, лесен за инсталирање. Применливо за : виси ѕид во дневната соба, спална соба за мебел, мебел за бања, кука за палто, кука за клучеви, соблекувална. Големина : 25.5*29.5*3.5 км. Големина : 25.5*29.5*3.5 боја на см : Розов Материјал : дрвени применливи луѓе : Име на производ за возрасни : решетки За Палто За Закачување На Ѕид погодни за : закачување на ѕид во дневната соба, спална соба за мебел, кука за клучеви, мебел за бања, кука за пешкир за бања.Апликација : декорација на ѕид, стил на складирање на клучеви : Европски вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината при фотографирање.

Избор на клиенти..