• Свеж
Дупка - Во Една Прва Покана За Роденден, 1-ви Картички За Покана За Голф Тема За Момчиња И Девојчиња, 20 Покани Со Пликови - Украси И Материјали За Забава-А25
zoom_in

Дупка - Во Една Прва Покана За Роденден, 1-ви Картички За Покана За Голф Тема За Момчиња И Девојчиња, 20 Покани Со Пликови -

DEN 174.08

Стока
check Достапно.

Димензија : нашите картички за покана се со димензии 4 х 6 инчи. Вклучен пакет : 20 картички За Покани и 20 пликови. Премиер Материјал : нашите картички за покани се изработени од висококвалитетна обложена хартија,која е цврста и еднократно,Исто така ви овозможува да запишете мазна со различен тип пенкала. Дизајн : Моделите и боите се добро претставени со напредна технологија за печатење, а има доволно простор на поканите за пополнување на содржината, незаборавно искуство за роденденска забава започнува со извонредни покани. Димензија : нашите картички за покана се со димензии 4 х 6 инчи. Вклучен пакет : 20 картички За Покани и 20 пликови. Премиер Материјал : нашите картички за покани се изработени од висококвалитетна обложена хартија,која е цврста и еднократно,Исто така ви овозможува да запишете мазна со различен тип пенкала. Дизајн : Моделите и боите се добро претставени со напредна технологија за печатење, а има доволно простор на поканите за пополнување на содржината, незаборавно искуство за роденденска забава започнува со извонредни покани. Димензија : нашите картички за покана се со димензии 4 х 6 инчи. Вклучен пакет : 20 картички За Покани и 20 пликови. Премиер Материјал : нашите картички за покани се изработени од висококвалитетна обложена хартија,која е цврста и еднократно, Исто така ви овозможува да запишете мазна со различен тип пенкала. Дизајн : Моделите и боите се добро претставени со напредна технологија за печатење, а има доволно простор на поканите за пополнување на содржината, незаборавно искуство за роденденска забава започнува со извонредни покани.

Избор на клиенти..