• Свеж
Драгонбту 3 Ниво Кекси Стојат Со Злато Прачка Пластични Нивоа Десерт Кула Послужавник Среќен Божиќ Дедо Мраз Убикорн Бонбони Снегулка Морнарица Овошје Бонбони Дис
zoom_in

Драгонбту 3 Ниво Кекси Стојат Со Злато Прачка Пластични Нивоа Десерт Кула Послужавник Среќен Божиќ Дедо Мраз Убикорн Бонбони

DEN 1545.60

Стока
check Достапно.

може да биде и производ за нега на кожата. Овен : трислојниот послужавник за храна е погоден За Божиќна забава, попладневен чај, свадба, роденденска забава, забава итн. Исплакнете Со Вода И Оставете Да Се Исуши Пред употреба. 7 : Не користете Тврди предмети за да ја изгребете површината. ●Мултифункционален : трислојната рачна лента не е само маса за десерт, туку и решетка за прикажување накит. Може да собере додатоци како што се вашиот прстен, ѓердан, обетки, часовници итн. кога не го користите, тие можат лесно да се расклопат за да заштедат простор за складирање. идеален за колачи, колачиња, бонбони, десерти, закуски, крофни, пити, колачи можат да бидат поставени чекај.

Избор на клиенти..