• Свеж
BCL1415 14.4 V 4000mAh Литиумска Батерија Замена За Hitachi 14.4 V BCL1415 BCL1430 EBL1430 326236 326823 326824 327728 327729 Бежичен Електричен Алат Батерија
zoom_in

BCL1415 14.4 V 4000mAh Литиумска Батерија Замена За Hitachi 14.4 V BCL1415 BCL1430 EBL1430 326236 326823 326824 327728 327729

DEN 278.56

Стока
check Достапно.

} Детали За Производот / Модел Бр. : BCL1415; Капацитет : 4000m Ah/4.0 Ah; Напон (V) : 14.4 V; Моќност : 57.6 W._ Компатибилен Со Hitachi 14.4 V Електрични Алати Qcl1415 14.4 V ЛИТИУМСКАТА батерија е замена За Hitachi 14.4 V 326236, 326823,326824, 327728, 327729, BCL1415, bcl1430, Ebl1430 Електрични Алати. € Вклопи Повеќе Модели Q Совршено компатибилен Со Hitachi 14.4 V C-2,CJ 14 DL,DH 14 DL,DS 14 DAF2,DS 14 DFL,DS 14 DFLG, DS 14 DDL,DS 14 DMR,DS 14 DV,DS 14 DVB,DS 14 DVB2 WH 14 DSL,WR 14 DH, WR 14dl,wr 14dm,Wr 14dmb,WR 14 DMK,WR 14 DMR БАТЕРИЈА,ИТН. €Високи Перформанси®Изработени Со висококвалитетни ќелии на батерии, Вградена заштита од преполнување, прекумерно празнење,прекумерна струја обезбедува заштита од краток спој и постојано напонско коло; сертификација CE & Ro HS, Тестирана од производителот за да одговара и да ги надмине спецификациите НА oem производите. ●Професионална Услуга По Продажбата●една година и 24-часовна пријателска услуга за клиенти ,безусловно враќање или замена за нова батерија доколку има некаков проблем со квалитетот.Секој проблем со користење на батеријата, ве молиме слободно контактирајте не. Спецификации : Модел Бр. : Bcl1415 Состојба : Сосема нов Под-Тип : Замена На Батеријата Капацитет : 4000m Ah/4.0 Ah Напон (V) : 14.4 V Моќност : 57.6 W Точка Тежина : 270g Замена За Hitachi Моќ Алатка Модели : C-2,CJ 14 DL,DH 14 DL,DS 14 DAF2,DS 14 DFL,DS 14 DFLG DS 14 DL,DS 14dmr,DS 14dv,Ds 14dva,Ds 14dvb,ds 14dvb2 Ds 14dvb2k,Ds 14dvf,Ds 14dvf2,Ds 14dvf3,Dv 14 DL,DV 14 DMR DV 14 DV,DV 14 DVA,DV 14 DVKS,G 14 DL,UB 18 D,UB 18dl WH 14d,Wh 14dmb,Wh 14daf2,wh 14dh,wh 14ddl,Wh 14dmb,Wh 14dmk,wh 14dml,Wh 14dmr,WR 14 DMB,WR 14 DDL,WR 14 DM,WR 14 DM,WR 14 DM,WR 14 DM,WR 14 DMB,WR 14 DMB,WR 14 DMB,WR 14dmk, WR 14dmr Замена За Оригинална Батерија : 326236.326823.326824.327728.327729, Bcl1415, bcl1430, EBL1430 ВКЛУЧЕН ПАКЕТ : 1* BCL1415 14.4 V ЛИТИУМСКА БАТЕРИЈА ЗАМЕНЕТ ЗА HITACHI 14.4 V ЕЛЕКТРИЧНИ АЛАТИ 1* УПАТСТВО ЗА КОРИСНИКОТ НА БАТЕРИЈАТА.

Избор на клиенти..