• Свеж
Yiwango црна челик филипс вкрстена тркалезна тава глава со подлога метрика метрика на конец Компјутерска метална завртка со делови за прицврстување на завртката за м?
zoom_in

Yiwango црна челик филипс вкрстена тркалезна тава глава со подлога метрика метрика на конец Компјутерска метална завртка со

DEN 0.67

Стока
check Достапно.

Големината и количината можат да бидат избрани сами за подобро да ги задоволат вашите потреби. Завртката е прецизност изработена од челичен материјал со висок степен. Има голема сила и цврстина. Завртката не е лесно да се лизна. Површината на нашите машини завртки претрпе комплексно третман против оксидација за да ги направи завртките убави, отпорни на 'рѓа,-отстапувачки и долг животен век. Еколошка и токсична без. Може да се користи широко во сите видови на прецизни машини, класифицирани инструменти, електронски производи, уреди за домаќинство, комуникациски производи, брави, ламби, светла, играчки, итн. Висококвалитетни навртки и завртки за завртки се идеални за поправки и замена. Големината и количината можат да бидат избрани сами за подобро да ги задоволат вашите потреби. Завртката е прецизност изработена од челичен материјал со висок степен. Има голема сила и цврстина. Завртката не е лесно да се лизна. Површината на нашите машини завртки претрпе комплексно третман против оксидација за да ги направи завртките убави, отпорни на 'рѓа,-отстапувачки и долг животен век. Еколошка и токсична без. Може да се користи широко во сите видови на прецизни машини, класифицирани инструменти, електронски производи, уреди за домаќинство, комуникациски производи, брави, ламби, светла, играчки, итн. Висококвалитетни навртки и завртки за завртки се идеални за поправки и замена. Лесна инсталација на DIY за да му дадете на вашиот дом нов изглед за преуредување. слободно да не контактирате по порака.

Избор на клиенти..