• Свеж
Мерсен АТД6 600В 6А Кубика Осигурувач За Одложување На Времето, 10-Пакет
zoom_in

Мерсен АТД6 600В 6А Кубика Осигурувач За Одложување На Времето, 10-Пакет

DEN 0.33

Стока
check Достапно.

Класа Кк Отфрлање. Карактеристики На Временско Одложување. 600 Вац/300 Вдц. 6 Ампери. Прекинувачки Рејтинг 200 Килоампере( Наизменична Струја), 100 Килоампере (Дц). Класа Кк Отфрлање. Карактеристики На Временско Одложување. 600 Вац/300 Вдц. 6 Ампери. Прекинувачки Рејтинг 200 Килоампере( Наизменична Струја), 100 Килоампере (Дц). Од Производителот Mersen ATDR6 600 V 6 A Cc Осигурувач За Временско Одложување, Осигурувач За Џуџе, Отфрлање Од Класа Cc, Карактеристики На Временско Одложување, 600 Vac/300 Vdc, 6 Ampere, Прекинувачки Рејтинг 200 Килоампере (Ac), 100 Килоампере (Dc), Терминал На Обрачот, Дијаметар 0,41 Инчи, Должина 1,5 Инчи, Одобрување Ul 198 L, Ul 248-4, цса Ц22.2, Засилувач-СТАПИЦА 2000[Р] Бренд.

Избор на клиенти..