• Свеж
Таа е убавина, таа е Грејс, таа ќе ве удри во налепница за лице - налепница за лаптоп 3 - водоотпорен винил за автомобил, телефон, шише со вода - смешна карате девојка де
zoom_in

Таа е убавина, таа е Грејс, таа ќе ве удри во налепница за лице - налепница за лаптоп 3 - водоотпорен винил за автомобил, телефон,

DEN 79.68

Стока
check Достапно.

Големина : 3 "x 2,7". Налепница за винил на време. Налепница за телефон, налепница за лаптоп, налепница за автомобили, налепница за шише со вода и многу повеќе апликации!. Кора и стап, едноставна апликација, еднократно. Направено во САД. Направено од траен водоотпорен винил. Налепницата може да се користи на отворено или во затворен простор, боите нема да избледат. Држете се на вашиот автомобил, шише со вода, лаптоп или ладилник. Излупете и стап - едноставна апликација. Еднократно. Направено во САД.

Избор на клиенти..