• Свеж
DSJ 57-инчен билијард базен CUE 3/4 Сплит Цут Северна Америка, Билијард базен за знаци на прирачник за прицврстувач на сноук, знак за 10-11mm, многу добар зафат/11мм Пинкрод Бо
zoom_in

DSJ 57-инчен билијард базен CUE 3/4 Сплит Цут Северна Америка, Билијард базен за знаци на прирачник за прицврстувач на сноук,

DEN 774.40

Стока
check Достапно.

[Билијард базен за знак на материјал] : Северноамериканска увезена тврда јавор, предни сили избрани северноамерикански увезени тврди јавор, дрвото има добра текстура, висока густина, добра еластичност, цврстина на НГ, не е лесна за свиткување и може да го продолжи услужниот век на клубот . [Интерфејс за знаци на базен за билијард] : Интерфејсот усвојува вакуум бакарен интерфејс, бакарниот мувла е избран, целосно полиран на секој милиметар, за да се осигури дека јазот помеѓу зглобовите на средното тркало е мал, а преносот на силата е униформа. [Висока преносна сила] : мазната и права вратило, цврсто лесен спирален интерфејс, така што секој клуб има висока трансмисија на сила, рамнотежа и флексибилност, што ве прави поудобно во употреба. [Спецификации] : Познавањето на базенот за билијард е долг 57 инчи, 3/4, тежина 19 унци, вакуум бакарен интерфејс, стабилен пренос на сила, NG и издржлив. [Глава] : Совет од 10-11мм е погоден за црна осум, девет топка, американска девет топка, снукер. Исклучителна изработка, секој знак за билијард е рачно изработен, рачно избрана, рачно полирана, рачно поставена, рачно инсталирана и тестирана. Every Billiard Pool Cue is a Masterpiece!Basic Parameters : Structure : 3/4 Section Club Billiard Pool Cue Size : 145 Cm Specifications : 3/4 Points Style : Digital Technology Logo Head Diameter : 9.8-10 Mm 11.5 Mm Leather Head : Original Blue Leather Head First Angle : Copper Head, Bakelite Прв агол за материјал : Северноамерикански увезена тврда малечка рачка Материјал : Ирска жица Грпава тежина : 19oz ~ 19,5oz Тежина прилагодлива за игри со топки : Снукер, кинески црна осум.

Избор на клиенти..