• Свеж
Меурчиња Дизајни Налепница Налепница Винил Страна Трки Ленти Компатибилен Со Субару Импреза WRX 2013-
zoom_in

Меурчиња Дизајни Налепница Налепница Винил Страна Трки Ленти Компатибилен Со Субару Импреза WRX 2013-

DEN 2.67

Стока
check Достапно.

2 Налепници (1 За Левата И 1 За Десната Страна). Димензии : Како Слика. Лесна инсталација + слободен налепница меур налепници. Вклучени Инструкции. Ново Во Кутијата. 2 Налепници (1 За Левата И 1 За Десната Страна). Димензии : Како Слика. Лесна инсталација + слободен налепница меур налепници. Вклучени Инструкции. Ново Во Кутијата. Надворешна Висока Вини. Достапно во која било боја, ве молиме поставете ја вашата нарачка и испратете ни порака ако ви треба различна боја и ние ќе ја прилагодиме за вас. Ве молиме проверете моите други предмети.брод за испорака ширум светот секогаш обезбедуваме број за следење забележете дека предметот ќе испрати следниот работен ден. Максимумот што е потребен е 24 работни дена за да се испорача .Купувачите се одговорни да ја подигнат својата нарачка од локалната пошта и да потпишат за тоа.ако било какви прашања слободно контактирајте не, ние одговараме во рок од 24 часа.

Избор на клиенти..