• Свеж
Подароци За Свекрва за повеќекратна употреба, Свекрва ви Благодариме Што Го Одгледавте Човекот Од Мојот, Саркастичен Божиќен Ѓердан За Танцување Ѓердан За Мама
zoom_in

Подароци За Свекрва за повеќекратна употреба, Свекрва ви Благодариме Што Го Одгледавте Човекот Од Мојот, Саркастичен Божиќен

DEN 3.00

Стока
check Достапно.

СОВРШЕН ПОДАРОК-Нашиот накит е подарок со врвен квалитет за свекрвата. Испратете го на тој посебен некој како совршен начин да ја изразите вашата убов. ВИСОК КВАЛИТЕТ - овој Крст Танцување Приврзок Ѓердан е направен од .925 сребро. Има цвет во облик на ааа одделение кубни цирконски накит и ливчиња тројно обложени во 14к злато. ПРИЛАГОДЛИВ-ланецот е долг 15,75 инчи и има прилагодлив продолжувач. Совршено ќе одговара на сечиј врат. Приврзокот е 1 инч (25мм) во должина и 0,85 инчи (21,6 мм) во ширина. ПРЕКРАСНА КАРТИЧКА ЗА ПОРАКИ-картичката за пораки што доаѓа со овој подарок сигурно ќе донесе насмевка на лицето на лицето што ја прима. Се надеваме дека ќе уживате во вашиот ѓердан и ќе најдете среќа во неговиот прекрасен дизајн!. ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАДОВОЛСТВО производот е рачно полиран Во Мајами, ФЛ и се испраќа до вашата врата. 100% гарантирано задоволство!. СОВРШЕН ПОДАРОК-Нашиот накит е подарок со врвен квалитет за свекрвата. Испратете го на тој посебен некој како совршен начин да ја изразите вашата убов. ВИСОК КВАЛИТЕТ - овој Крст Танцување Приврзок Ѓердан е направен од .925 сребро. Има цвет во облик на ааа одделение кубни цирконски накит и ливчиња тројно обложени во 14к злато. ПРИЛАГОДЛИВ-ланецот е долг 15,75 инчи и има прилагодлив продолжувач. Совршено ќе одговара на сечиј врат. Приврзокот е 1 инч (25мм) во должина и 0,85 инчи (21,6 мм) во ширина. ПРЕКРАСНА КАРТИЧКА ЗА ПОРАКИ-картичката за пораки што доаѓа со овој подарок сигурно ќе донесе насмевка на лицето на лицето што ја прима. Се надеваме дека ќе уживате во вашиот ѓердан и ќе најдете среќа во неговиот прекрасен дизајн!. ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАДОВОЛСТВО производот е рачно полиран Во Мајами, ФЛ и се испраќа до вашата врата. 100% гарантирано задоволство!. Порака од срце! Ова Свекрва Крст танцување парче карактеристики .925 сребро и сигурно ќе ги насмее вашите најблиски со својот шарм кога ќе пристигне подарок-подготвен во нашата прекрасна сопствена амбалажа! Како дополнителен бонус, вклучуваме ексклузивни картички што со гордост можете да ги прикажете на вашата полица или да ги подарите како внимателен подарок; овие пораки изразуваат точно колку се грижите за секоја личност.

Избор на клиенти..