• Свеж
Заштитник на екранот дизајниран за дигитална камера Canon HF -R100 - MaxRecor Nano Matrix Crystal Clear
zoom_in

Заштитник на екранот дизајниран за дигитална камера Canon HF -R100 - MaxRecor Nano Matrix Crystal Clear

DEN 896.00

Стока
check Достапно.

Поточно дизајниран за вашиот уред- Одржувајте ја вашата вредност на препродажба и заштити од нечистотија, гребнатини и пукнатини со овој ултра тенок материјал со висок степен. Лесен комплет за инсталирање за совршена, меур без усогласување - нашата едноставна алатка за инсталирање ја прави совршената рата ветер. Ако не, ќе испратиме нова бесплатно. Комплетот вклучува : 1x Nano Matrix UHD+ заштитник на екранот, упатство за упатства 1x, 1x микрофибер крпа и 1x апликација Screeegee. Кристално чиста транспарентност - Искусете ги целосните ефекти на вашиот зачудувачки дисплеј со овој супер тенок, но 9 H оценет штит кој го штити вашиот уред без да влијае на чувствителноста на екранот на допир. Пријателски рамен дизајн на случајот - Нашата Nano Matrix UHD+ Заштитник на екранот го опфаќа само рамниот дел од екранот, оставајќи ги заоблените рабови слободни да одговараат на вашиот случај подобро и да го намалат секое нелепливо бело ореол. Сè што правиме е дизајнирано да го подобри искуството на вашиот уред!. Гаранција за живот на Max Recor - Ние веруваме дека им обезбедуваме на нашите клиенти супериорен квалитет за прифатлива цена, заедно со исклучителна поддршка на клиентите. Затоа ги поддржуваме сите наши заштитници на екранот со гаранција за животен век без метеж. Користејќи ги најновите технолошки откритија и материјали. Nano Matrix UHD+ е важен заштитник на супер тенок екран кој им обезбедува на најнапредните светови на ултра-висока дефиниција јасност, доказ за гребење и заштита од отпечатоци (AG). -УЛТРА Транспарентност на филмот со висока дефиниција што обезбедува максимална јасност на сликата -Тенка, кристално чиста и отпечаток без отпечатоци -илки -смирено чувство за прецизна чувствителност на допир -го заштитува вашиот дисплеј од несакани гребнатини и ја одвраќа прашината, додека ги намалува знаците на секојдневно носење -реузибилно и се мие што може да се пероби и може да се перат и се мие. Направено во САД. Совршено вклопување. Забележете : Fit можеби е непрецизно ако не е поставено точно на место, така што екранот е направен околу 1мм помал за да се подобри леснотијата на инсталација.

Избор на клиенти..