• Свеж
Чдјуф Нон-Панч Врата Стоп Водоотпорен Цинк Легура Врата Затворач Држачи Ноктите-Слободен Механички Врата Мебел
zoom_in

Чдјуф Нон-Панч Врата Стоп Водоотпорен Цинк Легура Врата Затворач Држачи Ноктите-Слободен Механички Врата Мебел

DEN 1.33

Стока
check Достапно.

Боја : Светла Хром/ Златна/ Жолта бронза/Зелена бронза/Црна/Сива. Материјал : Легура На Цинк. Карактеристики : Нема ' рѓосан, Антикорозивен, издржлив. Дијаметар на основата : 61мм. растојанието помеѓу вратата и подот треба да биде во рамките на 0-25мм/3-35мм. Боја : Светла Хром/ Златна/ Жолта бронза/Зелена бронза/Црна/Сива боја. Материјал : Легура На Цинк. Карактеристики : Нема ' рѓосан, Антикорозивен, издржлив. Дијаметар на основата : 61мм. растојанието помеѓу вратата и подот треба да биде во рамките на 0-25мм/3-35мм. Боја : Светла Хром/ Златна/ Жолта бронза/Зелена бронза/Црна/Сива боја.Материјал : Легура На Цинк.Карактеристики : Нема ' рѓосан, Антикорозивен, издржлив.Дијаметар на основата : 61мм. растојанието помеѓу вратата и подот треба да биде во рамките на 0-25мм/3-35мм.Забелешка : 1.Ве молиме дозволете грешка од 0-1 см поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да понудите.2.Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Благодарам!Пакетот вклучува (без малопродажен пакет) : 1 х Врата ја спречува вратата да треска од ветрот, а децата да ја треснат вратата во ѕидот.

Избор на клиенти..