• Свеж
Двојниот универзален USB адаптер работи за Dell XPS 15 9550 за светска моќ и патување помеѓу US/EU/CN/AUS/NZ/Велика Британија
zoom_in

Двојниот универзален USB адаптер работи за Dell XPS 15 9550 за светска моќ и патување помеѓу US/EU/CN/AUS/NZ/Велика Британија

DEN 3.00

Стока
check Достапно.

⚡ 【Заклучување на пинот за безбеден приклучок】 : Не мразиш кога ќе ги притиснете игличките тоне назад во адаптерот за патувања кога ќе го притиснете во излезот? Овој универзален адаптер за патувања ги заклучува и ги отклучува игличките безбедно во неговите фиксни позиции. ● Белешка : Ова не е конвертор на моќност, ова нема да претвори 110 V во 220 V или 220 V на 110 V. ⚡ 【Полнење на повеќе артикли】 : Единствениот адаптер за патување што ќе ви треба затоа што можете да додадете која било ставка што ќе одговара, дури и да користите ленти за напојување (не е вклучено) за напојување до 2 дополнителни уреди со работи за ваш сопствен USB кабел.4 A USB го прават патувањето со овој сигурен и лесен за употреба ● UL и CE меѓународно сертифицирани да работат во повеќе земји и стандарди од сите напони поддржани! Моќни сите во исто време ● Конструкција со еден цврст дел ви овозможува да конвертирате работи за вашиот USB кабел во напојување за напојување за вашиот уред/телефон/таблет/компјутер директно со нашиот универзален адаптер и да работите веднаш ● Тоа е исклучително сигурен, а според мое мислење a Lifeивотен заштеда за која било електроника додека патувате или дома ● Користете го нашиот универзален адаптер за моќ во 150+ земји, се вклопува во продажните места во Кина во САД во Велика Британија.⚡ 【Совршен адаптер за патувања низ целиот свет】 : Поточно сертифициран да работи работи за работи за вашиот Dell XPS 15 9550so Можете да го користите нашиот универзален адаптер за моќност во 150+ земји, одговара на САД, Велика Британија, ЕУ, Кина продажби и многу други (види слики) (види слики) . Ова автоматски го прилагодува излезот за протокот на моќност на секоја земја. Работи за вашиот полнач треба да ги поддржи двата напони, видете работи за вашиот адаптер за да ги потврдите. ? Надграден двојно/две USB порт -порт широко 220/110 волт адаптер за напојување работи безбедно работи за вашиот Dell XPS 15 9550 Скоро каде и да патувате! ✅ Features : ✅ ● Нови повеќекратни приклучоци со 2 универзални 2.

Избор на клиенти..