• Свеж
Крукс 4-Парче Тостер Со Екстра Широк Слотови &засилувач; 6 Поставување Сенка Контрола, Црна Нерѓосувачки Челик
zoom_in

Крукс 4-Парче Тостер Со Екстра Широк Слотови &засилувач; 6 Поставување Сенка Контрола, Црна Нерѓосувачки Челик

DEN 1.33

Стока
check Достапно.

Тостер со 4 ПАРЧИЊА : Овој тостер од 1500 вати беше дизајниран за конзистентно и дури и кафеаво секој пат. Можете да наздравите до 4 парчиња леб истовремено со 6 независни поставки за сенка. Екстра-широките слотови можат да одговараат на сите видови леб, вклучувајќи ѓевреци. ПРЕМИУМ КАРАКТЕРИСТИКИ : со своите екстра широки слотови, овој тостер може да одговара на сите видови леб, вклучувајќи дебели ѓевреци. Се одликува со фиока за трошки за лизгање, Рачка За Подигнување За помали предмети и вклучува Анти-Џем И Автоматско Исклучување за дополнителна безбедност. ЕФИКАСЕН ДИЗАЈН : Изработен Со издржливи материјали и најсовремена дигитална технологија, нашите производи за заштеда на простор и енергетски ефикасни се дизајнирани да ги надополнат вашите потреби во кујната, од шпорети за ориз до производители на кафе. СТИЛИЗИРАНИ ЗА ЖИВОТ : ние нудиме висококвалитетни алатки за готвење, печење, преработка на храна, подготовка на кафе и многу повеќе. Од тостери до прибор за јадење, ние сме комплетна продавница за прибор само еден клик. БЕСТРАШЕН, РАЦИОНАЛИЗИРАН И УНИКАТЕН : Дизајниран Во ЊУЈОРК на пресекот на животот и стилот, внесуваме состојба На умот Во Њујорк во вашата кујна, од првата голтка кафе до последниот залак десерт. ТОСТЕРОТ СО 4 Парчиња ЈА олеснува подготовката за оброци за семејството и пријателите. Користете го контролниот бројчаник со шест поставки дизајниран да создава конзистентно, па дури и кафеаво, секој пат. Наздравете до четири парчиња леб одеднаш и ако се изладат, искористете ја функцијата за загревање за моментално затоплување. Дизајниран со екстра широк слотови, СУШТИНАТА 4 Парче Тостер можат да се сместат стандардни исечени леб, ѓевреци и дебели багети. Без глутен? Новоразвиената карактеристика обезбедува идеална средина за готвење за вашите омилени лебови. Честопати погусти по квалитет, лебовите без глутен бараат подолго време за готвење. Функцијата без глутен се прилагодува и додава идеално време во вашиот циклус на наздравување, приспособувајќи ги сите ваши потреби без глутен. Додадовме БЕЛИ LED светла за да покажеме кога вашиот тост е подготвен, високи држела за подигнување за лесно отстранување на вашиот тост и карактеристики против џем и автоматско исклучување за ваша безбедност. ТОСТЕРОТ СО 4 Парчиња Е елегантен, лесен за чистење и ја завршува работата секој пат. Наздравување како што треба : едноставно, едноставно и совршено заруменето.

Избор на клиенти..