• Свеж
Handsенски тренинг поставува 2 парчиња лесни велосипедисти кратки поставени шорцеви со високи половини со поставен спортски градник S-XL
zoom_in

Handsенски тренинг поставува 2 парчиња лесни велосипедисти кратки поставени шорцеви со високи половини со поставен спортски

DEN 415.84

Стока
check Достапно.

, Не посакувајте добро тело, работа за тоа. Надградбата на четиринасочна технологија за истегнување им овозможува на жените да ги постават жените и меки и компресии, што е средна дебелина, но не се гледа преку. Комплетите за тренингот се карактеризираат со супер истегната ткаенина која овозможува максимална удобност и абење. Овие теретани облеки за жени поставени се совршени без разлика дали сте подготвени да го направите вашиот тренинг или само да легнувате околу плажа или улица. Покрај тоа, тоа е дишење и добро во апсорбирање на влага и ослободување на пот.

Избор на клиенти..