• Свеж
Случај Донгке за 12,4 Инчен Лаптоп На Површината На Мајкрософт Оди 2 2022 Модел 2013 &засилувач; Површински Лаптоп Оди 1 2020 Модел 1943, Пластична Тврда Обвивка Со Капак на Тас
zoom_in

Случај Донгке за 12,4 Инчен Лаптоп На Површината На Мајкрософт Оди 2 2022 Модел 2013 &засилувач; Површински Лаптоп Оди 1 2020

DEN 447.84

Стока
check Достапно.

● Само ЗА 12,4 ИНЧИ СО ЕКРАН на ДОПИР ● - Дизајн На Куќиште за 12,4" Мајкрософт Површина Лаптоп Оди 2 / 1 2022 2020 Објавен (Модел : 2013/1943). `+ Предупредување - овој случај не е компатибилен со моделите што не се споменати. Ве молиме љубезно проверете го бројот на моделот "Axxxx" на задниот дел од лаптопот пред купувањето, проверете дали сте го избрале истиот број на модел како и насловот на списокот наведен "2013 или 1943". ● ПЛАСТИЧЕН НАДВОРЕШЕН МАТЕРИЈАЛ q-Тврда Пластична Кутија со Кристална Завршница на Допир над Горните И Долните Капаци За свиленкаста-Мазна мека - допир-мазна, но зафатена надворешна текстура-Го Штити вашиот лаптоп од гребнатини и гребнатини. ●Лесна Инсталација И Отстранување-За 12.4" Лаптоп На Површината На Мајкрософт Оди 2/1-Нашата заштитна футрола има микро клипови кои безбедно се прицврстуваат на вашиот лаптоп и лесно се откинуваат кога е потребно. ● ГАРАНТИРАНО ЗАДОВОЛСТВО-ДОНГКЕ нуди едногодишна гаранција за куќиштето и капакот на тастатурата. ● Само ЗА 12,4 ИНЧИ СО ЕКРАН на ДОПИР ● - Дизајн На Куќиште за 12,4" Мајкрософт Површина Лаптоп Оди 2 / 1 2022 2020 Објавен (Модел : 2013/1943). `+ Предупредување - овој случај не е компатибилен со моделите што не се споменати. Ве молиме љубезно проверете го бројот на моделот "Axxxx" на задниот дел од лаптопот пред купувањето, проверете дали сте го избрале истиот број на модел како и насловот на списокот наведен "2013 или 1943". ● ПЛАСТИЧЕН НАДВОРЕШЕН МАТЕРИЈАЛ q-Тврда Пластична Кутија со Кристална Завршница на Допир над Горните И Долните Капаци За свиленкаста-Мазна мека - допир-мазна, но зафатена надворешна текстура-Го Штити вашиот лаптоп од гребнатини и гребнатини. ●Лесна Инсталација И Отстранување-За 12.4" Лаптоп На Површината На Мајкрософт Оди 2/1-Нашата заштитна футрола има микро клипови кои безбедно се прицврстуваат на вашиот лаптоп и лесно се откинуваат кога е потребно. ● ГАРАНТИРАНО ЗАДОВОЛСТВО-ДОНГКЕ нуди едногодишна гаранција за куќиштето и капакот на тастатурата. Случајот ДОНГКЕ Е КОМПАТИБИЛЕН САМО СО 12,4 Инчен Лаптоп На Површината На Мајкрософт Оди 2/1 Со Модел На Екран На Допир : 2013/1943 2022 2020 Година Ослободување , Пластична Кутија Со Тврда Обвивка Со Капак На Тастатурата И Заштитник На Екранот Само Компатибилен Со 12,4" Мајкрософт Површински Лаптоп Оди 2/1 2022 2020 Модел : 2013/1943 Случај Не Е Компатибилен со други модели подолу споменатиот 13,5-Инчен Лаптоп На Површината На Мајкрософт 5 / 4 / 3 / 2 / 1 Генерал Со Алкантара тастатура 13,5-инчен Лаптоп На Површината На Мајкрософт 5 / 4 / 3 / 2 / 1 Генерал Со Метална Тастатура 13,5-инчен Мајкрософт Површина Книга / Површина Книга 2 Компјутер 15-инчен Мајкрософт Површина Лаптоп 3 / 4 15.6-инчен Microsoft Површина Книга 2 Компјутерски Производ Функција без отсечен дизајн, транспарентноста е различна од боја до боја и нашата заштитна кутија обезбедува целосно проветрување за безбедна исплата на топлина. Целосно пристап до сите копчиња и карактеристики. Четирите гумени стапала го одржуваат вашиот лаптоп од 12,4 инчи стабилен. Што има Во Кутијата 1 Случај + 1 Капак на Тастатурата + 1 комплети Заштитници На Пристаништето + 1 Заштитник На Екранот.

Избор на клиенти..