• Свеж
Aspen Creative 58755, Сенка за ламби на Империја Уно, црвена, 4 горе x 10 дното x 7 наклон висина, лизгајте UNO 33mm
zoom_in

Aspen Creative 58755, Сенка за ламби на Империја Уно, црвена, 4 горе x 10 дното x 7 наклон висина, лизгајте UNO 33mm

DEN 3.33

Стока
check Достапно.

Боја и материјал во сенка : Црвена фаукс свилена ткаенина со цврста и трим фиттер боја и тип : месинг, uno fitter. Облик на сенка : Димензии на сенка на империја Хардбек : 4 "горе x 10" дното x 7 "висина на коси. Styrene backing board to produce a warm, natural & smooth light – more appealing than shades made with recycled Styrene board that can crack & yellow over time. Applications - For table lamps, accent lamps, vintage lamps, candle stick lamps, kid's room lamps, Светилки во спалната соба, ламби за маса во спална соба, ламби за ноќни стојат, ламби за читање, ламби за читање во кревет, ламби за крајна маса и ламби за ноќни стоп. Fitter. Облик на сенка : Димензии на сенка на империја : 4 "горе x 10" дното x 7 "наклон висина. Пакетот вклучува : 1 x UNO Shade Shade UNO Langshades Одговараат E26 приклучоци кои мерат 33мм UNO FITTER RINTER Внатрешен дијаметар : 33мм. Нашите нијанси на тврда бек користат табла за поддршка на девица стирен за да произведат топла, природна и мазна светлина - попривлечно од нијансите направени со рециклирана табла за стирен што може да попуштат и жолти со текот на времето. Апликации - За ламби за табели, ламби за акцент, гроздобер ламби, светилки за стапчиња, светилки за деца, ламби за спални соби, ламби за маса, ноќен штанд, ламби за читање, ламби за читање во кревет, ламби за крајна маса за дневна соба и ламби за ноќни држачи за спална соба. Aspen Creative нуди 1 пакет нијанси на ламби во форма на империја со Uno Fitter. Направено со црвена боја со свилена ткаенина со цврста и трим. Димензиите на сенката на ламбата се 4 -инчен врв, дното од 10 инчи, висината на наклон од 7 инчи. Оваа сенка на ламбата е конструкција на ООН, дизајнирана да одговара на приклучоци кои мерат ширина од 33 мм. Внатрешниот дијаметар на рингот Uno е 33мм. Нашите нијанси на тврда бек користат табла за поддршка на девица стирен за да произведат топла, природна и мазна светлина - попривлечно од нијансите направени со рециклирана табла за стирен што може да попуштат и жолти со текот на времето. Погодно е за ламби за маса, ламби за акцент, гроздобер ламби, светилки за стапчиња, светилки за детски простории, ламби за спална соба, ламби за маса за спална соба, ламби за ноќни стојат, ламби за читање, ламби за читање во кревет, ламби за крајна маса за дневна соба и ламби за ноќни држачи.

Избор на клиенти..