• Свеж
Џбл Оди 3 Еко: Пренослив Звучник Со Bluetooth, Вградена Батерија, Водоотпорна И Отпорна На Прашина Функција-Сина
zoom_in

Џбл Оди 3 Еко: Пренослив Звучник Со Bluetooth, Вградена Батерија, Водоотпорна И Отпорна На Прашина Функција-Сина

DEN 799.20

Стока
check Достапно.

Нов иновативен, еколошки дизајн-истата богата Jbl Оригинална про звучна изведба. Создаден со употреба до 90% пцр (пост-потрошувачка рециклирана) пластика со 100% рециклирана ткаенина на решетката на звучникот, дизајнот НА JBL Go 3 Eco значително ја намалува количината на девствена пластика што се користи, истовремено намалувајќи го целокупниот јаглероден отпечаток на производот. Исто така, доаѓа во одржливо пакување направено од хартија сертифицирана ОД ФСЦ печатена со мастило од соја. Jbl Pro Sound обезбедува изненадувачки голем аудио и ударен бас од ултра-компактната големина На Go 3. Џбл Оди 3 ултра-преносливиот дизајн оди одлично со најновите стилови, а неговиот дизајн го прави да изгледа одлично како што звучи. Безжично проследувајте музика од вашиот телефон, таблет или кој било друг уред со Овозможен Bluetooth. Jbl Go 3 е ip67 водоотпорен и отпорен на прашина, така што можете да го доведете вашиот звучник насекаде со најмногу 5 часа време за играње со едно полнење. Џбл Оди 3, ТИП Ц УСБ Кабел, Водич За Брз Почеток, Гарантна Картичка, Безбедносен Лист. Џбл Оди 3, ТИП Ц УСБ Кабел, Водич За Брз Почеток, Гарантна Картичка, Безбедносен Лист. JBL Оди 3 карактеристики задебелен стил и богат JBL Про Звук. Со својот нов привлечен напнат дизајн, шарени ткаенини и експресивни детали, ова е задолжителен додаток за вашето следно излегување. Вашите мелодии ќе ве подигнат со JBL Pro Sound, тој е IP67 водоотпорен и отпорен на прашина за да можете да продолжите да слушате дожд или сјај, а со својата интегрирана јамка, можете да го носите насекаде. Оди 3 доаѓа во сосема нови нијанси и комбинации на бои инспирирани од актуелната улична мода. Џбл Оди 3 изгледа живописно како што звучи.

Избор на клиенти..