• Свеж
Кутија за накит Женски Двослоен Со Голем Капацитет Со Заклучување Корејски Рачен Накит Кутија За Складирање Кутија (Боја : Б, Големина
zoom_in

Кутија за накит Женски Двослоен Со Голем Капацитет Со Заклучување Корејски Рачен Накит Кутија За Складирање Кутија (Боја : Б,

DEN 2.00

Стока
check Достапно.

1.Функција : двослојна кутија за складирање, може да складира обетки, ѓердани, нараквици, часовници. 2. Висококвалитетни материјали-издржливи и невкусни. 3. Пренослива големина-мала кутија за накит лесна за носење не само за семејно складирање, туку и совршена за патување. 4. Флексибилен дизајн - Едноставен И компактен дизајн кутија за складирање накит за патување, елегантен изглед, многу погоден за сите жени и девојки. 5. Најдобар Подарок - оваа кутија за накит е најдобриот подарок за жените. 1.Функција : двослојна кутија за складирање, може да складира обетки, ѓердани, нараквици, часовници. 2. Висококвалитетни материјали-издржливи и невкусни. 3. Пренослива големина-мала кутија за накит лесна за носење не само за семејно складирање, туку и совршена за патување. 4. Флексибилен дизајн - Едноставен И компактен дизајн кутија за складирање накит за патување, елегантен изглед, многу погоден за сите жени и девојки. 5. Најдобар Подарок - оваа кутија за накит е најдобриот подарок за жените. Големина : како што покажува сликата Боја : Карактеристика : 1.Функција : двослојна кутија за складирање, може да складира обетки, ѓердани, нараквици, часовници.2. Висококвалитетни материјали-издржливи и невкусни.3. Пренослива големина-мала кутија за накит лесна за носење не само за семејно складирање, туку и совршена за патување.4. Флексибилен дизајн - Едноставен И компактен дизајн кутија за складирање накит за патување, елегантен изглед, многу погоден за сите жени и девојки.5. Најдобар Подарок - оваа кутија за накит е најдобриот подарок за жените.Пакетот вклучува : 1 Х Кутија За Складирање Накит {не вклучувајќи други демо производи}Забелешка : Независна кутија за накит, со исклучок на накитот во кутијата.Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликите. Благодарам!Ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-3мм поради рачно мерење.Идеален Подарок : Одличен Подарок за да ја изразите својата длабока љубов кон вашата мајка, ќерка или девојка.

Избор на клиенти..