• Свеж
Држач За Четка За Тоалет Тоалетна Чинија Четка За Четка За Тоалет Четка За Тоалет Лотус Четка За Тоалет Со Долг Држач За Четка За Тоалет За Бања Алатка За Чистење То?
zoom_in

Држач За Четка За Тоалет Тоалетна Чинија Четка За Четка За Тоалет Четка За Тоалет Лотус Четка За Тоалет Со Долг Држач За Четка

DEN 0.33

Стока
check Достапно.

Оваа четка за тоалет е издржлива и ќе ги задржи и вашата бања и тоалетот да изгледаат најдобро. Тоа е тоалетна четка со совршена големина за секоја бања. Кога го користите, подигнете ја четката за тоалет и лотосот автоматски ќе се отвори. Големина : 5. 12 Dx17, 73 H инчи. Чистачот за тоалет ја држи четката содржана и надвор од видното поле,изгледа пријатно за очи. 360°ДЛАБОКО ЧИСТЕЊЕ НА ГЛАВАТА НА ЧЕТКАТА : влакната се долги и густи,издржливи и силни,но нежни за вашиот тоалет; помогнете да стигнете до мртвите агли,особено до работ, исчистете го тоалетот длабоко и темелно. Овој држач за тоалетна четка е едноставен и елегантен, дискретен дизајн кој одговара на секој декор за бања.Информации за производот име на производ : комплет за четка за тоалет / Држач за Четка За Тоалет / Четка За Тоалет / Четка За Тоалет Со Држач / Четка За Тоалет/ Четка За Тоалет Димензии На Производот : 5.12дх17,73ч Инчен материјал : Вклучен Пластичен Пакет : Држач за Четка за Тоалет*1кога ќе го користите, земете ја четката за тоалет и Лотосот ќе се отвори автоматски.нежно притиснете ја четката за тоалет. Ливчињата од лотос автоматски ќе се повлечат,а на дното има отвор за издувни гасови за да се спречи растот.ПРАКТИЧНО складирање-компактниот дизајн за заштеда на простор ја чува вашата четка за тоалет скриена и обезбедува санитарно складирање. Идеален за станбени, комерцијални и индустриски апликации.Овој дизајн на главата на четката ви овозможува да ги исчистите оние тешко достапни места, отстранувајќи ги остатоците за да го одржите вашиот тоалет чист и нов.Направете ја вашата домашна работа полесна и направете го светот почист. Доколку имате какви било прашања во врска со производот или услугата по продажбата, ве молиме не двоумете се да не контактирате, ние сме тука за поддршка и совет!.

Избор на клиенти..