• Свеж
Кутија за складирање на алатки за сместување на алатки за мелење со мелење CNC
zoom_in

Кутија за складирање на алатки за сместување на алатки за мелење со мелење CNC

DEN 2.00

Стока
check Достапно.

Оваа кутија за складирање на алатки е направена од PP материјал за животна средина, лесен. Оваа кутија за складирање на алатки може да складира секачи за мелење, битови за вежбање, пренасочувач, треска, густа и многу издржлива. 84 дупки, со брз дизајн на токи за спојување, можат да бидат разделени заедно со повеќе кутии за складирање на алатки за употреба, помоќни карактеристики. Заштедете простор, чувајте ги вашите алатки организирани и лесни за тоа. Лежиште на супер оптоварување. Кутија за складирање на алатки 1pc x. Оваа кутија за складирање на алатки е направена од PP материјал за животна средина, лесен. Оваа кутија за складирање на алатки може да складира секачи за мелење, битови за вежбање, пренасочувач, треска, густа и многу издржлива. 84 дупки, со брз дизајн на токи за спојување, можат да бидат разделени заедно со повеќе кутии за складирање на алатки за употреба, помоќни карактеристики. Заштедете простор, чувајте ги вашите алатки организирани и лесни за тоа. Лежиште на супер оптоварување. Кутија за складирање на алатки 1pc x. Опис : Сосема нов и висок квалитет. Карактеристики : Оваа кутија за складирање на алатки е направено од PP материјал за животна средина, лесен. Оваа кутија за складирање на алатки може да складира секачи за мелење, битови за вежбање, пренасочувач, треска, густа и многу издржлива. 84 дупки, со брз дизајн на токи за спојување, можат да бидат разделени заедно со повеќе кутии за складирање на алатки за употреба, помоќни карактеристики. Заштедете простор, чувајте ги вашите алатки организирани и лесни за тоа. Лежиште на супер оптоварување. Спецификации : Материјал : ПП Боја : жолта големина : 200мм/7,87 '' x 220mm/8.66 '' x 70mm/2.76 '' Дупки : 84 Дупки Спецификација Дијаметар : 32mm x 3 дупки 25мм x 6 Холи 20мм x 7 Холи 16мм x 8 дупки 12мм x 10 дупки 10мм x 12 дупки 8мм x 13 дупки 6мм x 16 дупки 4мм x 9 дупки Пакет Вклучи : 1pc x кутија за складирање на алатки Забелешка : 1. Оставете грешка од 1-3 см поради рачно мерење. 2. Бидејќи различни компјутери различно прикажуваат бои, бојата на вистинската ставка може да варира малку од горенаведените слики, благодарам за разбирањето.

Избор на клиенти..