• Свеж
Royal Blue Gingham проверете жичен раб лента, 1,5 x 50 јарди. Пикник, карирана, цветна, мода и занаетчиска лента.
zoom_in

Royal Blue Gingham проверете жичен раб лента, 1,5 x 50 јарди. Пикник, карирана, цветна, мода и занаетчиска лента.

DEN 2.00

Стока
check Достапно.

1 1/2-инчен широк од 50-двор. Направено од 100% полиестер. Проверената лента е одлична за занаети, белешки за книги, завиткување на подароци, лакови за коса и повеќе проекти. Висока густина и непречено површина. Оваа жична лента Гингам е идеална за занаети за завиткување на подароци, украси за коса, соодветни цвеќиња за коса, свадба и забава. Достапно во различни големини и бои, оваа лента е сигурно дека е совршен додаток на вашиот следен проект за украсување. Брендот преку Интернет -снабдување преку Интернет е поддржана од ексклузивна гаранција за задоволство.

Избор на клиенти..