• Свеж
Тропски Лисја И Птици Папагали Торба За Носење За Печатење Компатибилна Со Кутијата За Складирање На Прекинувачот Нинтендо
zoom_in

Тропски Лисја И Птици Папагали Торба За Носење За Печатење Компатибилна Со Кутијата За Складирање На Прекинувачот Нинтендо

DEN 2.67

Стока
check Достапно.

Материјал : оваа торба за складирање игри е изработена од најлон+ева+кадифе,водоотпорна,отпорна на прашина,отпорна на абење,цврста. Дизајн : оваа торба за игри за печатење има дизајн на мрежен патент,со голем капацитет, може да спречи паѓање на додатоците. Перформанси : оваа торба за складирање конзола за игри лесно може да одговара на вашата конзола за прекинувачи,џојкон и картичка за игри,слушалки,кабел за полнење и други мали додатоци за прекинувачи. Прилика : смешната торба за складирање е погодна за префрлување игра console.it опремен е со удобен и ремен за рачка против лизгање, што е лесно да се carry.it е задолжително за патување. Услуга : оваа симпатична торба се препорачува редовно да се брише и чисти.нашите производи се со добар квалитет,ако наидете на какви било проблеми,ќе се потрудиме да ви помогнеме да ги решите. Носење Заштитни Игри Чување Случај Компатибилен За Прекинувач Лајт.

Избор на клиенти..