• Свеж
КСИНХУИПАРТ Фитинзи За Црево За Цевки Отпорни на Истекување 18мм Женски Конец Брз Конектор Додатоци За Миење Автомобили Врска Четка За Миење Автомобили Дијафрагма
zoom_in

КСИНХУИПАРТ Фитинзи За Црево За Цевки Отпорни на Истекување 18мм Женски Конец Брз Конектор Додатоци За Миење Автомобили Врска

DEN 329.60

Стока
check Достапно.

Совршен за поврзување градинарски црева со навој, канализација за наводнување, подлошки под притисок, славини, прскалки за тревник и млазници. Пластични 18мм Дијафрагма Пумпа Брадавица Заеднички Совршен За машина За Перење Автомобили, четка за миење Автомобили!. Лесна инсталација! Водата обично се користи Со Низок притисок 18мм Дијафрагма Пумпа Брадавица Заеднички!. Издржлив и долг животен век, широко прифатен од корисниците. Големина на врската : 18мм Женска нишка. Лесно за исклучување и поврзување на адаптери, обезбедувајќи цврста, безбедна и без протекување100% И Боја : Црнпластичен Спој На Брадавицата На Дијафрагмата Од 18 мм Совршен За машина за Перење Автомобили,четка за миење Автомобили!Лесна инсталација! Водата обично се користи Со Низок притисок 18мм Дијафрагма Пумпа Брадавица Заеднички!Издржлив и долг животен век, широко прифатен од корисниците.Големина на врската : 18мм женско пакување со навој : 50 Парчиња Белешка е рачно мерење, може да има грешка од 1-2мм.Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Благодарам!.

Избор на клиенти..