• Свеж
Outerstuff NHL младинско момче „Крст стапчиња за кратки ракави за кратки ракави
zoom_in

Outerstuff NHL младинско момче „Крст стапчиња за кратки ракави за кратки ракави

DEN 1.00

Стока
check Достапно.

100% памук. Повлечете го затворањето. Машинско миење. 100% памук. Екран печатена графика. Дизајн на кратки ракави. Официјално лиценциран од НХЛ. Големина на млади момчиња : мали (8), средни (10-12), големи (14-16), Х-големи (18). Претставете го тимот со оваа маица со крстосници. Детска/младинска големина. Официјално лиценциран од НХЛ.

Избор на клиенти..