• Свеж
Полнач За боксови Компатибилен Со Кано КОМПЈУТЕР Лаптоп И Таблет Со Екран на Допир 1110-01 - Пд Ганшарж Ѕиден Полнач , 30w Мал ПД Ган Тип-Ц И Тип-Ѕиден Полнач-Зимски Бел
zoom_in

Полнач За боксови Компатибилен Со Кано КОМПЈУТЕР Лаптоп И Таблет Со Екран на Допир 1110-01 - Пд Ганшарж Ѕиден Полнач , 30w Мал

DEN 3.00

Стока
check Достапно.

? [НАПРЕДНА ТЕХНОЛОГИЈА] Полнач Со Боксови Компатибилен со Кано КОМПЈУТЕР Лаптоп Со Екран на Допир и Таблет 1110-01 (11.6 инчи). Направено со Ган Технологија ака. Галиум Нитрид-тоа е нова технологија што ги прави полначите многу помали додека обезбедуваат поголема моќност од традиционалните полначи!. ? [НАПЛАЌА ПОВЕЌЕ УРЕДИ] Вклучува 1 USB-а штекер и 1 USB-C за истовремено полнење!. ? [ИСПОРАКА на ЕНЕРГИЈА] Ѕидниот Полнач За Полнење Ќе го промени својот напон и струја според она што му треба на Вашиот Лаптоп И Таблет со Екран на Допир 1110-01 (11,6 инчи)! Сега кога ти?повторно користење на Вашиот Екран На Допир лаптоп и Таблет 1110-01 (11.6 инчи) додека се полни, Ѕидниот Полнач за Полнење автоматски ќе се прилагоди на побарувачката и ќе обезбеди повеќе сок! Доставувајќи моќност до 30 Вати, Ѕидниот Полнач За Полнење Ќе го има вашиот уред на 100% за кратко време!. ? [КОМПАКТЕН] долг само 2 инчи, можете да го ставите малиот полнач во вашата торба или џеб. Ѕидниот Полнач за Ганширање совршено се вклопува во вашиот штекер и создава моќна станица за полнење. ? [ПРЕКЛОПЛИВИ ОГРАДИ] Оградите СЕ ПРЕКЛОПУВААТ и излегуваат ЗА ДА ЗАШТЕДАТ ПРОСТОР и да спречат оштетување на вашиот полнач. Полнач со боксови Компатибилен со Кано КОМПЈУТЕР Лаптоп Со Екран на Допир и Таблет 1110-01 (11.6 инчи).Феноменални космички сили - - - Ити бити простор за живеење!Користејќи ја Револуционерната Ган Технологија, нашите инженери можат да ја компресираат потребната моќ на полнење, во мал пакет. Бидејќи е само 2 х 1,6 х 1,0 инчи, Ѕидниот Полнач за Ганширање може да спакува удар! ОВОЈ МИНИМАЛИСТИЧКИ дизајн го прави Ѕидниот Полнач За Ганширање полнач со ултра низок профил КОЈ е МОЌЕН и дискретен. Чувајте еден во вашиот дом или канцеларија и понесете дополнителен во вашата торба или чанта во случај вашиот Лаптоп И Таблет со Екран на Допир 1110-01 (11.6 инчи) да има потреба од полнење!Направено со Ган Технологија ака. Галиум Нитрид-тоа е нова технологија што ги прави полначите многу помали додека обезбедуваат поголема моќност од традиционалните полначи!Вклучува 1 USB-а штекер и 1 USB-C за истовремено полнење!Ѕидниот Полнач За Ганширање ќе го промени својот напон и струја според вашите потреби! Сега кога ти?повторно користење на Вашиот Екран На Допир лаптоп и Таблет 1110-01 (11.6 инчи) додека се полни, Ѕидниот Полнач за Полнење автоматски ќе се прилагоди на побарувачката и ќе обезбеди повеќе сок! Доставувајќи моќност до 30 Вати, Ѕидниот Полнач За Полнење Ќе ги има Вашиот Лаптоп И Таблет со Екран на Допир 1110-01 (11,6 инчи) на 100% за кратко време!Со должина од само 2 инчи, можете да го ставите малиот полнач во вашата торба или џеб. Ѕидниот Полнач за Ганширање совршено се вклопува во вашиот штекер и создава моќна станица за полнење.Оградите СЕ ПРЕКЛОПУВААТ и излегуваат ЗА ДА ЗАШТЕДАТ ПРОСТОР и да спречат оштетување на вашиот полнач.

Избор на клиенти..