• Свеж
Прицврстувач за тешко наоѓање 014973261207 Одделение 5 фини хексадецимални ореви, 5/16-24, парче-20
zoom_in

Прицврстувач за тешко наоѓање 014973261207 Одделение 5 фини хексадецимални ореви, 5/16-24, парче-20

DEN 1558.40

Стока
check Достапно.

Дијаметар : 5/16 инчи. Дебелина : 17/64 инчи. Материјал : челик. Заврши : Цинк. Тип на возач : клуч од 1/2 инчен. Дијаметар : 5/16 инчи. Дебелина : 17/64 инчи. Материјал : челик. Заврши : Цинк. Тип на возач : клуч од 1/2 инчен. Ние складираме широк спектар на сврзувачки елементи идеални за многу апликации низ домот, фармата, бизнисот, автомобилот и во индустријата. Повеќето од нашите сврзувачки елементи имаат лесен цинк со челик што дава повеќе финиш отпорна на 'рѓа. Ние, исто така, продаваме обложени и не'рѓосувачки производи за дополнителен отпор на 'рѓа. Ние складираме многу одделенија на сврзувачки елементи кои се движат од низок јаглероден челик до зацврстен, челик третиран со топлина. Не се применуваат сите сврзувачки елементи за сите апликации, затоа бидете сигурни дека темелно ќе се тестираат и да се добие мислење на лиценциран градежник или овластен зграда или структурен инженер пред да се потпираат на овие сврзувачки елементи за какви било ситуации кога неуспехот би резултирал во оштетување на имотот или лицето.

Избор на клиенти..