• Свеж
јојофуни 10 Еез Кајас Де Регало Школка Фаворизира Кутии Мали Кутии За Наклонети Слатки Кутии За Забави Кутии За Подароци Кутија За Бонбони Сина Кутија За Пакување С?
zoom_in

јојофуни 10 Еез Кајас Де Регало Школка Фаворизира Кутии Мали Кутии За Наклонети Слатки Кутии За Забави Кутии За Подароци Кутија

DEN 164.64

Стока
check Достапно.

Кутии За Подароци : може да направи незаборавно изненадување за вашите гости. Свадба Подарок Кутии : Погоден За пакување мали подароци, занаети, чоколадо, бонбони, школка декор. Подарок Бикс : Погоден За пакување мали подароци, занаети, чоколадо, бонбони,. Кутии за подароци За Подароци : Прекрасни кутии за услуги за свадба, роденден или туш за бебиња. школка декор. Кутија За Подароци за бонбони : исто така за накит за складирање како обетки, прстен за прсти и така натаму. Кутии За Подароци : може да направи незаборавно изненадување за вашите гости. Свадба Подарок Кутии : Погоден За пакување мали подароци, занаети, чоколадо, бонбони, школка декор. Подарок Бикс : Погоден За пакување мали подароци, занаети, чоколадо, бонбони,. Кутии за подароци За Подароци : Прекрасни кутии за услуги за свадба, роденден или туш за бебиња. школка декор. Кутија За Подароци за бонбони : исто така за накит за складирање како обетки, прстен за прсти и така натаму. Список на пакети 10 карактеристики На куќиштето за складирање х-Големина : Прибл. 9 х 7,5 х 4,5 см . - Материјал : Пластични мали кутии за корист. - Боја : Сини кутии за подароци. - Прекрасни кутии за подароци за свадба, роденден или туш за бебиња. кутија за подароци-Погодна За пакување мали подароци, занаети, чоколадо, бонбони, итн кутии за свадбени подароци. - Исто така за складирање накит како обетки, прстен за прсти и така натаму свадбени кутии за гости. - Може да направи незаборавно изненадување за вашите гости свадба кутии.Информации за стоки мали кутии за услуги Ова е и креативна кутија за забава за дизајн на морска школка.услугите за свадбени бонбони Го Исполнуваат со бонбони, нане или какви било посебни добрите што би сакале да им ги претставите на гостите и оставаат добро сеќавање на нив.свадба кутија прекрасно е и одлично за чување бонбони или мали подароци за свадба.

Избор на клиенти..