• Свеж
Braeburn 119018 Zoning Zoning Damper
zoom_in

Braeburn 119018 Zoning Zoning Damper

DEN 3138.08

Стока
check Достапно.

Операција за враќање на моќност/ пролет. Тешка галванизирана конструкција. Практично тивок мотор за возење часовник. Прецизно зацврстување на ребрата. Операција за враќање на моќност/ пролет. Тешка галванизирана конструкција. Практично тивок мотор за возење часовник. Прецизно зацврстување на ребрата. 18 -инчен тркалезен амортист Затвори / Пролет Враќање. Направени во Соединетите држави. Произведено од Тролекс. Производи на бренд Брајбурн.

Избор на клиенти..