• Свеж
Womenените металик против вратот пофалби танцувачки фустан Литургиски богослужение костим био боја bellвонче со долги ракави црковни облеки за пофалби
zoom_in

Womenените металик против вратот пофалби танцувачки фустан Литургиски богослужение костим био боја bellвонче со долги ракави

DEN 281.60

Стока
check Достапно.

Чувајте го класичен во овој ракав на ракави на рогови, литургиски пофалби макси танц фустани фустани. Прославата на духовниот фустан е совршено за славење, црква и во конкуренција. Горниот дел од танцувачкиот фустан е тенок фит, ве прави повеќе треперли на сцената;. ❤❤ Одлична ткаенина : Womenените славење на духот со боја, пофалби за танцување фустан, изработен од полиестер+спандекс, супер мека истегната ткаенина и ткаенина што е пријателска со кожата, лабаво вклопување дизајн, удобно за носење;. Совршено како танчерите облекуваат основна света облека за пофалби за танцување облека, слава заедница пофалби фустани, божиќен танц носат литургиско јавно обожавање танцувачки фустан, танцувачки фустан за богослужба, хорски фустани за црква, богослужба за танцување фустани за жени итн;. Жените света причест пофалби фустани, модерниот литургиски фустан за танцување ќе ве направи повеќе шармантни кога танцувате. Блок на златна боја на половината, истакнувајќи ја линијата на половината. Златен пофалби танцуван фустан со елегантен стил. ❤❤ Изберете Големина : Литургиски пофалби за танцување за жени за жени достапни големини XS, S, M, L XL, 2 XL 3 XL.Долг целосен неправилен фустан од полите со злато спојување на средина на дното на фустанот. А-линија и повлечете го затворањето, лесно да се облече и полетува. Може да се користи како униформи на тимот на Светиот танц, костуми на верски фестивали;. Совршен костум на фестивали за жени, најдобар избор за носење на Божиќ, Божиќ, Нова Година, Велигденски ден и др. Совршено како танчерите облекуваат основна света облека за пофалби за танцување облека, слава заедница пофалби фустани, божиќен танц носат литургиско јавно обожавање танцувачки фустан, танцувачки фустан за богослужба, хорски фустани за црква, богослужба за танцување фустани за жени итн;. Ве молиме, проверете го вистинското мерење за да изберете вистинска големина. ❤❤ Одлична ткаенина : Womenените славење на духот со боја, пофалби за танцување фустан, изработен од полиестер+спандекс, супер мека истегната ткаенина и ткаенина што е пријателска со кожата, лабаво вклопување дизајн, удобно за носење;. Целосна должина лабава вклопена фустанска облека за крст на телото за жени има елегантно и безвременско сјајно злато металик V врат. Чувајте го класичен во овој ракав на ракави на рогови, литургиски пофалби макси танц фустани фустани. ❤❤ Фала за танцување фустан : Пофалби за танцување фустани за жени, возрасни литургиски пофалби лирски танц фустан црковна облека христијански костум за богослужба. Блок на златна боја на половината, истакнувајќи ја вашата линија на половината, едноставен стил на благодат. Нашиот класичен и елегантен металик V врат литургиски танцувачки фустан има мека истегната и мазна ткаенина, широк замав што ви дава доволно простор за движење кога танцувате! Lookе изгледате прекрасно на сцената!. Само миење на рацете. ❤❤ Комплетно здолниште за метеж : Елегантни жени црковни христијански танцувачки облеки литургиски пофалби балетски танцувачки костуми за критики униформи. Долга целосна неправилна облека за богослужба на фустани со злато, широко распространето здолниште со кругови на туники, ви дава доволно простор за движење.

Избор на клиенти..