• Свеж
Мртва череп цвет за Ноќта на вештерките пилула кутија торба за пилули организатор кутија со патент преносен витамин додатоци Медицински случај за кампување патув?
zoom_in

Мртва череп цвет за Ноќта на вештерките пилула кутија торба за пилули организатор кутија со патент преносен витамин додатоци

DEN 159.84

Стока
check Достапно.

Тој е многу погоден за патување, кампување, спорт, салата, хотел и секојдневен живот. Тоа не е само преносен, туку и одличен декор/подарок. Тој е мал, удобен и убав. 【Користете】 : Нашата торба за случаи со пилули е мала во големина и е отпечатена со исклучителен принт. Може да складира витамини, апчиња или клучеви, обетки и други мали предмети. Печатено со исклучителни отпечатоци, мали и симпатични и може да се постават директно во џебови, чанта, чанта, ранец, куфер.14x1,88 во, изработена од дрвена крпа (100% полиестерско влакно), а целата торба е отпечатена со специјално печатење. 【Чистење】 : Отстранливата пластична кутија за пилули е лесна за чистење и полнење. Карактеристики : Нашата торба за случаи со пилули содржи главна торба и предниот џеб, затворање на поштенски патенти. 【Користете】 : Нашата торба за случаи со пилули е мала во големина и е отпечатена со исклучителен принт. 【Чистење】 : Отстранливата пластична кутија за пилули е лесна за чистење и полнење.【Големина】 : Нашата торба за случаи со пилули е 4,6x3. Материјал : 100% полиестерско влакно. Многу погоден за патување, спорт, теретана, кампување, семејство, хотел, риболов. Ве молиме, исчистете го пред првото користење. Изјавите за правно одрекување : Изјавите во врска со додатоците во исхраната не се проценети од ФДА и не се наменети да дијагностицираат, лекуваат, лекуваат или спречуваат каква било болест или здравствена состојба.Поставете го производот подалеку од висока температура и влажност. Тоа не е само преносен, туку и одличен декор/подарок. 【Големина】 : Нашата торба за случаи со пилули е 4,6x3. Главниот џеб содржи торба со патент, два мали џебови, торба за складирање, отстранлив пластичен пилула и еластичен слот за картички за лесно фиксирање и расклопување. Тој е мал, удобен и убав. Пластичната пилула е лесна за чистење и полнење, капакот е цврсто затворен и нема да се отвори спонтано, спречувајќи да паднат апчиња. Целата торба се препорачува да се измие со рака, обесено да се исуши во сенка, пеглана на ниска температура, не исплакнат, не се исцрпува (делумно исцедена), ве молиме исчистете го пред да го користите за прв пат. 【Отстранете ја кутијата со пилули】 : Нашата торба за случаи со пилули содржи отстранлива пластична кутија за пилули, која може да се користи за да се одржи различна пилула. Целата торба се препорачува да се измие со рака, обесено да се исуши во сенка, пеглана на ниска температура, не исплакнат, не се исцрпува (делумно исцедена), ве молиме исчистете го пред да го користите за прв пат.14x1,88 во, изработена од дрвена крпа (100% полиестерско влакно), а целата торба е отпечатена со специјално печатење. Може да складира витамини, апчиња или клучеви, обетки и други мали предмети. ОБЕДИНЕТЕ, ВАШИТЕ, ЗАШТИТЕ ВО СОДРИНА, IRОВОТ НА СЛЕДНА ТЕМЕРМАЦИЈА, НЕ исплакнете, не избркајте и може делумно да се исцеди. Капакот на пластичната кутија е цврсто затворен и нема да се отвори автоматски, така што нема потреба да се грижите за истурање на апчиња. 【Отстранете ја кутијата со пилули】 : Нашата торба за случаи со пилули содржи отстранлива пластична кутија за пилули, која може да се користи за да се одржи различна пилула. 【Внатрешна структура】 : Нашата торба за случаи со пилули содржи главна торба и предниот џеб за вметнување; Главната торба содржи торба со патент, и два мали џебови за вметнување, со еластичен слот за картички, што е погодно за складирање и фиксирање на различни вреќи со лекови.

Избор на клиенти..