• Свеж
Роки Колавито 1968 А. Л Слг Лидер .620 Индијанци Јенкис Потпишаа Авто Бејзбол Јса - Автограмирани Бејзбол Топки
zoom_in

Роки Колавито 1968 А. Л Слг Лидер .620 Индијанци Јенкис Потпишаа Авто Бејзбол Јса - Автограмирани Бејзбол Топки

DEN 0.67

Стока
check Достапно.

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм. Категорија; Автограм Бејзбол. РОКИ КОЛАВИТО 1968 А. Л СЛГ ЛИДЕР .620 ИНДИЈАНЦИ ЈЕНКИС ПОТПИШАА АВТО БЕЈЗБОЛ ЈСА ако производот не е потпишан или не се користи, холограмот нема да биде вклучен во сувенирите На Карпестиот Колавито. Кливленд индијанци сувенири.

Избор на клиенти..