• Свеж
Човечка чанта за машки лаптопи за машка лаптоп торба за месинџер за лаптопи за мажи (боја: А, големина
zoom_in

Човечка чанта за машки лаптопи за машка лаптоп торба за месинџер за лаптопи за мажи (боја: А, големина

DEN 1433.60

Стока
check Достапно.

Патувањето на работа и слободно време се многу практични. Затворањето на патентите може да обезбеди безбедност. Прилагодлива и одвојлива исклучителна лента за рамо. Лесно го држи вашиот лаптоп, i Pad, A4 датотеки и други деловни материјали. Погоден за работа, училиште, спорт на отворено и патување. Патувањето на работа и слободно време се многу практични. Затворањето на патентите може да обезбеди безбедност. Прилагодлива и одвојлива исклучителна лента за рамо. Лесно го држи вашиот лаптоп, i Pad, A4 датотеки и други деловни материјали. Погоден за работа, училиште, спорт на отворено и патување. Патувањето на работа и слободно време се многу практични. Затворањето на Зипер може да обезбеди безбедност. Погодно и одвојување на исклучителна лента за рамото го држи вашиот лаптоп, i Pad, A4 датотеки и други деловни материјали. Може да се појави за работа, училиште, спортски спортови на отворено и исклучување на други предмети : (Исклучувајќи други предмети вклучуваат : (Исклучувајќи други предмети ) 1 x brightcasenotes : Поради различни мерења, ве молиме прифатете грешка од 1-3 см; Ве молиме, оставете разумна разлика во бојата бидејќи различниот компјутерски екран може да прикаже различни бои. Може да се работи за работа, училиште, спорт на отворено и патување.

Избор на клиенти..