• Свеж
Рачно напишани музички белешки далечински управувачи за далечински управувач 5 Организатор на оддели кутија за складирање на десктоп за канцелариски материјали з
zoom_in

Рачно напишани музички белешки далечински управувачи за далечински управувач 5 Организатор на оддели кутија за складирање на

DEN 415.84

Стока
check Достапно.

СТП кожа. Материјал : ПУ кожа. Елегантна и минималистичка форма, дизајнирана со 5 пространи прегради за складирање. Исклучителна изработка, направете ја вашата домашна декорација да изгледа стилски и шик, а во исто време може да се користи како кутија за складирање на домови. Овој далечински организатор на ТВ може лесно да се вклопи на маса за кафе, кауч, фотелја, спална соба, ноќна ноќ, дневна соба, аголна биро, фустан, студија или каде било во вашиот дом и канцеларија. Елегантни и индивидуални дизајни додаваат визуелен стил во вашата дневна соба. Ја прави вашата работна површина поорганизирана, одличен подарок за домаќинство или промоција на работа. СТП кожа. Материјал : ПУ кожа. Елегантна и минималистичка форма, дизајнирана со 5 пространи прегради за складирање. Исклучителна изработка, направете ја вашата домашна декорација да изгледа стилски и шик, а во исто време може да се користи како кутија за складирање на домови. Овој далечински организатор на ТВ може лесно да се вклопи на маса за кафе, кауч, фотелја, спална соба, ноќна ноќ, дневна соба, аголна биро, фустан, студија или каде било во вашиот дом и канцеларија. Елегантни и индивидуални дизајни додаваат визуелен стил во вашата дневна соба. Ја прави вашата работна површина поорганизирана, одличен подарок за домаќинство или промоција на работа. Ако наидете на разни проблеми, ве молиме контактирајте ја нашата услуга за клиенти директно преку е -пошта. Ве молиме Забелешка : Доколку ви е потребен овој производ итно, ве молиме изберете ја услугата за забрзана испорака.

Избор на клиенти..