• Свеж
Прекинувачот на синџирот на ролери Ги Одвојува Игличките Со Големина од 25 ДО 60 ЧАСОТ Ролери Делови На Земјоделецот БОБ ЦБ25-60
zoom_in

Прекинувачот на синџирот на ролери Ги Одвојува Игличките Со Големина од 25 ДО 60 ЧАСОТ Ролери Делови На Земјоделецот БОБ ЦБ25-60

DEN 2.33

Стока
check Достапно.

Прекинувачот На Ролери CB25/60. Одвојува иглички на #25, #35, #40, #41, #50, #60, 50х & 60Х Ролери синџири. Паузи 2040 2050 & 2060 Продолжен Теренот Синџири. Исто Така, Британски Стандардни Ролери СИНЏИРИ 05Б, 06Б, 08Б, 10Б И 12Б. Паузи 2040, 2050 И 2060 Продолжен Теренот Синџири. Ролери Синџир Прекинувач. Прекинувачот На Ролери CB25/60. Одвојува иглички на #25, #35, #40, #41, #50, #60, 50х & 60Х Ролери синџири. Паузи 2040 2050 & 2060 Продолжен Теренот Синџири. Исто Така, Британски Стандардни Ролери СИНЏИРИ 05Б, 06Б, 08Б, 10Б И 12Б. Паузи 2040, 2050 И 2060 Продолжен Теренот Синџири.

Избор на клиенти..