• Свеж
UXCELL 1,5 инчен вртливите тркала за риболовци стр. 360 степени навојни матични рициново тркало M8 x 15mm, 132lb вкупно оптоварување капацитет, пакет од 4
zoom_in

UXCELL 1,5 инчен вртливите тркала за риболовци стр. 360 степени навојни матични рициново тркало M8 x 15mm, 132lb вкупно оптоварување

DEN 1.00

Стока
check Достапно.

Дија на тркала : 40мм / 1.5inch; Капацитет : 20 кг / 44lb по тркало; Стил : вртење со сопирачка. Тема Дија : 8мм / 0,31inch; Должина на низата : 15мм / 0,59inch. Инсталирајте го типот : навојно стебло; Боја : бела; Содржина на пакетот : 4 x навојна матична рициново (2 парчиња со сопирачка, 2 парчиња без сопирачка). ПП материјалните тркала нудат цврстина и издржливост. Погодно за сите типови на подови. Совршени тркачи за мала опрема и мал вселенски мебел, вклучувајќи масичка за кафе, растителни штандови, полици за книги, отпадоци за чевли, колички за купување, работна маса. Дија на тркала : 40мм / 1.5inch; Капацитет : 20 кг / 44lb по тркало; Стил : вртење со сопирачка. Тема Дија : 8мм / 0,31inch; Должина на низата : 15мм / 0,59inch. Инсталирајте го типот : навојно стебло; Боја : бела; Содржина на пакетот : 4 x навојна матична рициново (2 парчиња со сопирачка, 2 парчиња без сопирачка). ПП материјалните тркала нудат цврстина и издржливост. Погодно за сите типови на подови. Совршени тркачи за мала опрема и мал вселенски мебел, вклучувајќи масичка за кафе, растителни штандови, полици за книги, отпадоци за чевли, колички за купување, работна маса. Опис : * 1,5 инчи вртливите тркала за риболовци PP 360 степени навојно матични тркала M8 x 15mm 4 компјутери (2 компјутери со сопирачка, 2 парчиња без сопирачка). * ПП тркалата нудат цврстина и издржливост. Погодно за сите типови на подови.* Совршени тркачи за мала опрема и мал простор за мебел, вклучувајќи масичка за кафе, растителни штандови, полици за книги, канти за чевли, колички за купување, работна површина. * Белешка : Секој капацитет на рициново е 20 кг, вкупниот капацитет за сите 4 тркачи е 60 кг (пресметано од 3 тркачи). Затоа што кога земјата е нерамна, понекогаш ќе има само 3 тркачи со тежина. Карактеристики : * тркала Дија : 40мм / 1.5inch.* Капацитет : 20kg / 44lb на тркало. / 0.59inch* Материјал за тркала : ПП* Боја : Белиот пакет вклучува : * 4 x навојна матична рициново.

Избор на клиенти..