• Свеж
Анти-лента за лизгање, 16 парчиња кои не се лизгаат пред-исечени ленти, шари за безбедност на лепило за лепило за скалила, столче за чекор и скалила
zoom_in

Анти-лента за лизгање, 16 парчиња кои не се лизгаат пред-исечени ленти, шари за безбедност на лепило за лепило за скалила, столче

DEN 2.67

Стока
check Достапно.

【Повеќе заштита】 Нашата лента може да го зголеми триењето на површината, да го намали ризикот од лизгање и да ги натера луѓето или миленичињата да се чувствуваат побезбедни. 【Совршено за вашата потреба】 Погодно за најразлични места во семејството. Детски кревети, скали, постари педали за инвалидска количка, рампи за миленичиња, RV педали, итн. 【Лесен за употреба】 пред-исечени ленти. Инсталацијата може да се заврши во четири чекори : избришете, предвремена, кора и притиснете. 【Висок квалитет на материјал】 висококвалитетен лепак и чакал ви даваат повеќе зафаќање, триење и анти-лизгачки ефект. 【Погодно за најразлични површини】 Оваа лента може да се примени на различни мазни површини, како што се керамичка плочка, дрво, метал, пластика, стакло и така натаму. 【Повеќе заштита】 Нашата лента може да го зголеми триењето на површината, да го намали ризикот од лизгање и да ги натера луѓето или миленичињата да се чувствуваат побезбедни. 【Совршено за вашата потреба】 Погодно за најразлични места во семејството. Детски кревети, скали, постари педали за инвалидска количка, рампи за миленичиња, RV педали, итн. 【Лесен за употреба】 пред-исечени ленти. Инсталацијата може да се заврши во четири чекори : избришете, предвремена, кора и притиснете. 【Висок квалитет на материјал】 висококвалитетен лепак и чакал ви даваат повеќе зафаќање, триење и анти-лизгачки ефект. 【Погодно за најразлични површини】 Оваа лента може да се примени на различни мазни површини, како што се керамичка плочка, дрво, метал, пластика, стакло и така натаму.

Избор на клиенти..