• Свеж
Beatilog Овални Кадифе Прстен Кутија 3 Слотови-Премиум Свадба Прстен Кутија Гроздобер Рачно Изработени Прстени Носителот Складирање Прикажи Накит Организатор Случај
zoom_in

Beatilog Овални Кадифе Прстен Кутија 3 Слотови-Премиум Свадба Прстен Кутија Гроздобер Рачно Изработени Прстени Носителот Складирање

DEN 239.84

Стока
check Достапно.

●Прстен Кутија За Свадбена Церемонија Quandard овална уметност свадба прстен кутија има прекрасна текстура со 3 слотови за одржување на г-дин и Г-Ѓа прстени, нагласи вашите прстени во центарот. ●Премиум Кадифеен Материјал● прекрасната кутија за прстени е изработена од квалитетен кадифе кој може да сјае долго време, мекиот ентериер обезбедува добра заштита за вашиот накит и подарок. ①Подобрете Ја Атмосферата●исклучителен организатор на прстени ќе ја подобри атмосферата на среќа отколку обичната кутија за венчални прстени на вашиот голем ден. Зошто да не поседувате незаборавно сеќавање. ●Мултифункционален Држач За Гроздобер прстен Е одличен за складирање на прстени, предлог, ангажман, церемонија, презентација на прстени, чување, свадбена фотографија и патување. ●Димензија€appr. 2.3 "х 1.8" х 1.7 " / 5.8 х 4.5 х 4.2 см. Накитот не е вклучен. Правилната големина го олеснува држењето во рака или џеб и и приредува изненадување. ●Прстен Кутија За Свадбена Церемонија Quandard овална уметност свадба прстен кутија има прекрасна текстура со 3 слотови за одржување на г-дин и Г-Ѓа прстени, нагласи вашите прстени во центарот. ●Премиум Кадифеен Материјал● прекрасната кутија за прстени е изработена од квалитетен кадифе кој може да сјае долго време, мекиот ентериер обезбедува добра заштита за вашиот накит и подарок. ①Подобрете Ја Атмосферата●исклучителен организатор на прстени ќе ја подобри атмосферата на среќа отколку обичната кутија за венчални прстени на вашиот голем ден. Зошто да не поседувате незаборавно сеќавање. ●Мултифункционален Држач За Гроздобер прстен Е одличен за складирање на прстени, предлог, ангажман, церемонија, презентација на прстени, чување, свадбена фотографија и патување. ●Димензија€appr. 2.3 "х 1.8" х 1.7 " / 5.8 х 4.5 х 4.2 см. Накитот не е вклучен. Правилната големина го олеснува држењето во рака или џеб и и приредува изненадување.

Избор на клиенти..