• Свеж
Orion Motor Tech OMT 52-во-1 сопствена алатка за возач за возачи на возачи и комплет за лежиште на тркала, пакет
zoom_in

Orion Motor Tech OMT 52-во-1 сопствена алатка за возач за возачи на возачи и комплет за лежиште на тркала, пакет

DEN 3.33

Стока
check Достапно.

Направено од врвен не'рѓосувачки челик, овој сет за отстранување на лежиштето на тркалото обезбедува силна и сигурна долготрајна услуга; Лизгачките завртки се третираат со топлина и зацрнети за супериорна јачина и отпорност на корозија. Б1-Овој комплет за алатки за лежишта на тркалото од Орион Мотор Техника обезбедува сè што ви треба за да ви дозволите брзо и лесно да ги отстраните и инсталирате лежиштата на тркалото без чекање и усогласување на предниот дел. А1 - Големините на дисковите се движат од 18мм (0,7 инчи) до 65мм (2,51 инчи) во 1мм зголемувања плус 74мм (2,91 инчи). Со ултра силна конструкција на јаглерод-челик и црна анодична оксидација облога за отпорност на 'рѓа, оваа механичка алатка ќе издржи со години на тешка употреба. Сите дискови се поврзани со вратило од 12мм (0,47 инчи) и завртка што брзо се поврзува со рачката од 180мм (7,08 инчи), правејќи комплетен и ефикасен сет на возачот на тркалото. Нашиот разноврсен комплет за печатот за лежишта на тркалото нуди повеќе ракави и грмушки во најчести димензии за работа со скоро кој било автомобил со погон на предните тркала или лесен камион, без разлика дали е странски или домашен. A2 - Овој комплет за авто -алатки вклучува вратило со долга рачка за да се поедностави замената на трката и заптивката и да ви помогне да ги отстраните или инсталирате лежиштата на тркалото брзо и професионално. Со ултра силна конструкција на јаглерод-челик и црна анодична оксидација облога за отпорност на 'рѓа, оваа механичка алатка ќе издржи со години на тешка употреба. A2 - Овој комплет за авто -алатки вклучува вратило со долга рачка за да се поедностави замената на трката и заптивката и да ви помогне да ги отстраните или инсталирате лежиштата на тркалото брзо и професионално.450 варијации на возачот на возачот на сопственост. Б - 24 парчиња алатки за лежиште на тркалото Поставете се со лизгачки завртки Универзални куќишта за складирање на ракави за грмушки.Пакетот вклучува : A - Овој комплет за алатки за отстранување на моторни технологии Орион мотор Техника вклучува 50 заменливи дискови за изградба на 2. А1 - Големините на дисковите се движат од 18мм (0,7 инчи) до 65мм (2,51 инчи) во 1мм зголемувања плус 74мм (2,91 инчи). Нашиот разноврсен комплет за печатот за лежишта на тркалото нуди повеќе ракави и грмушки во најчести димензии за работа со скоро кој било автомобил со погон на предните тркала или лесен камион, без разлика дали е странски или домашен. Направено од врвен не'рѓосувачки челик, овој сет за отстранување на лежиштето на тркалото обезбедува силна и сигурна долготрајна услуга; Лизгачките завртки се третираат со топлина и зацрнети за супериорна јачина и отпорност на корозија. Б2 - Две завртки за лизгање од 8,8 одделение со прецизно навојување цврсто, држете ги лежиштата и ви оставајте непречено да ги испуштите без оштетување, оставајќи го налепениот управувач и склопот на лентата недопрена. Б - 24 парчиња алатки за лежиште на тркалото Поставете се со лизгачки завртки Универзални куќишта за складирање на ракави за грмушки.450 варијации на возачот на возачот на сопственост. Сите дискови се поврзани со вратило од 12мм (0,47 инчи) и завртка што лесно се поврзува со рачката од 180мм (7,08 инчи).

Избор на клиенти..