• Свеж
1986-Денес 1/2оз Американски Златен Орел G G 25 Продавачот Доказ w/OGP
zoom_in

1986-Денес 1/2оз Американски Златен Орел G G 25 Продавачот Доказ w/OGP

DEN 0.33

Стока
check Достапно.

Ќе добиете една паричка по купување помеѓу наведените датуми. Чистота : .9167. Метална Содржина : .5 троја оз. Деноминација : 2 25. Случаен Годишен Доказ 1/2оз Американски Златен Орел со Оригинално Владино Пакување.

Избор на клиенти..