• Свеж
Г.Е.Т. Enterprises IR-403B 15,75 x 12 Црн 2-ниво на кревач, 19 , обложена со железо во прав обложен
zoom_in

Г.Е.Т. Enterprises IR-403B 15,75 x 12 Црн 2-ниво на кревач, 19 , обложена со железо во прав обложен

DEN 658.40

Стока
check Достапно.

Направено од издржлив железен материјал обложен со прав. Вашиот штанд за корпи ќе има модерен дизајн, оној што ќе трае во неколку наврати. Димензии на пакетот : 27,0 H x 15,75 L x 12.0 W (инчи). Тежина на пакет : 5,67 фунти. Земја на потекло : Кина. Направено од издржлив железен материјал обложен со прав. Вашиот штанд за корпи ќе има модерен дизајн, оној што ќе трае во неколку наврати. Димензии на пакетот : 27,0 H x 15,75 L x 12.0 W (инчи). Тежина на пакет : 5,67 фунти. Земја на потекло : Кина. Уживајте во штандот за добивање корпи, совршено за држење на кој било од вашите леб, закуски и домашен декор. Пробајте ја корпата за добивање на штандот.

Избор на клиенти..