• Свеж
Hroyl onенски отворен пети на глуждот за танцување на глуждот Латинска салса балроум перформанси свадбена забава танцувачки потпетици, YCL456
zoom_in

Hroyl onенски отворен пети на глуждот за танцување на глуждот Латинска салса балроум перформанси свадбена забава танцувачки

DEN 1.67

Стока
check Достапно.

Увезени. Suede единствено. Materialsuter Материјали : Горниот е изработен од велур. Прилагодување : Се користи за танцување во затворен простор, доколку треба да го промените гумениот ѓон или стилот на потпетици, ве молиме контактирајте не откако ќе ја поставите нарачката, ние ќе ги прилагодиме чевлите според вашите барања. Apcope на примена : Исклучителна изработка, флексибилна и удобна. Тој е многу погоден за аматери или професионалци кои вежбаат или изведуваат латински, салса, самба, чача, румба. Совршени чевли за танцување, национални стандардни чевли за танцување, исто така може да се совпаѓаат со работна облека, обични фармерки, здолништа или фустани. Soists Намалете ги советите : Ве молиме измерете ја должината и ширината на нозете пред да нарачате, а потоа проверете ја табелата за големина за купување. Ние препорачавме новите чевли за танцување да се вклопат многу.

Избор на клиенти..