• Свеж
МНОГУ 2L АЛЕЛ АЛЕМАЛ Универзална вода за проширување на резервоарот за проширување на резервоарот Алуминиум
zoom_in

МНОГУ 2L АЛЕЛ АЛЕМАЛ Универзална вода за проширување на резервоарот за проширување на резервоарот Алуминиум

DEN 2.33

Стока
check Достапно.

1. Универзално вклопување, погодно за повеќето возила. 2. Изработено со висок квалитет алуминиум и TIG заварен. 3. Индикатор за време на лесно читање на ниво на течност. 4.Пресирање на алуминиумска капа на CNC Billet (тип на здив). 5. Силно дизајнирање и лесни инсталации. 1. Универзално вклопување, погодно за повеќето возила. 2. Изработено со висок квалитет алуминиум и TIG заварен. 3. Индикатор за време на лесно читање на ниво на течност. 4.Пресирање на алуминиумска капа на CNC Billet (тип на здив). 5. Силно дизајнирање и лесни инсталации. Боја : Сребрена универзална опција, погодна за повеќето возила. Направено од високо квалитетен алуминиум и TIG заварен. Едноставен дизајн и лесни инсталации. Магнетски приклучок за одвод на дното за лесен индикатор за ниво на одводнување и чистење за лесно читање на индикаторот за ниво на преклопување на ниво на течност, може да се постави или на десната или левата страна на конзервата за вклучување/излез, два на горната лева страна или Десната страна на конзервата, или едно горе едно дно на десната или левата страна на конзервата. Флексибилно поставување за да одговараат на различни апликации. Прецизност на алуминиумска капа на алуминиум за ЦПУ (тип на здив) Спецификација : Ширина : 170мм инк. Висина на прирабницата : 245мм инк. Длабочина на капачето : 85мм Влез/Излез Големина : 12мм Големина на низата : ORB -6 Капацитет : 2000ml (2 L) Пакет : 1 x Алуминиумски резервоар 1 x Билет Алуминиумско капаче 2 x 12mm Поставување на црево за бод. Препорачано.

Избор на клиенти..